Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Távcső gyerekeknek?

Távcső gyerekeknek?

Figyelt kérdés
A fiam most lesz 8 éves és érdekli nagyon a csillagászat. Szeretnék neki szülinapjára egy kezdőszintu távcsövet venni. Kb 50 ezer Ft a keret.

ápr. 25. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Három nap alatt teljesen megunja. Talán a nemi érés idején majd újra előveszi a szomszéd kukkolására. Inkább vegyél neki Rubik-kockát (ne eredetit, hanem egy könnyen forgó és matricamentes kínait) - az majd egy életre meghatározza a gondolkodásmódját!
ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sadam87 ***** válasza:
100%

Amit nem szaküzletben, hanem nagy áruházakban vásárolnak, elég gagyik, lehet, hogy olcsó, de általában így sem éri meg. De vannak szaküzletek, itt találod az egyiknek a kezdő távcsöveit, vannak hozzájuk leírások, vélemények is. (Meg találhatsz általános tájékoztatókat is.)

[link]

És szerintem nyugodtan vegyél neki távcsövet, pláne ha amúgy is érdekli a csillagászat. Persze azt előtte érdemes vele tisztázni, hogy nem ugyanaz látszik a távcsőben, mint a képeken, és segíteni neki abban, hogy mit kell és érdemes nézni. De ha tényleg érdekli, akkor sok minden érdekeset megnézhet még kis távcsővel is.

ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapszintű nézelődésre az olcsó is jó.
ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a wishről rendeltem 20 ezerért elég jót. Elegedett vagyok vele. 50 ezerért komolyabbak is vannak gondolom.
ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!