Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, valami tippetek/tanács...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valami tippetek/tanácsotok, hogyan lehetnék vonzóbb/stílusosabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tavaly májusban vége lett az első komoly(abb) kapcsolatomnak 2 év után. Viszonylag hamar túl tudtam tenni magam rajta és azóta egyre több lány barátom van. Úgy igazán senkinél sem próbálkoztam eddig, mert úgy érzem, hogy nekem ez így pont jó, egyenlőre nem kell senki. Simán odamegyek lányokhoz, téma mindig van nekem ez nem okoz gondot. Ezt csak azért írtam le, mert fejben egyben vagyok, önbizalmam van és jobban kijövök lányokkal mint fiúkkal.


Tudom jól, hogy a öltözködési stílusommal sőtt testalkatommal is baj van. Amikor alapsulis voltam sokszor csúfoltak meg lenéztek, ezért magamba fordultam, majd 16 éves koromban kezdtem el újra magamra találni, az elmúlt 3 évben tipikusan csak melegíttőszettekben jártam télen nyáron, jó van az úgy alapon elég volt a kínai mindenből és teljesen össze vissza felvettem mindent, hát na vicces volt. Sőtt még az is, csak már próbálok összedobni normális ruhákat. De eldöntöttem, hogy változtatok és egy teljesen új stílust építtek ki magamnak. Már vettem pár farmert, cipőt magamnak, ebben segített pár lány ismerősöm is. Nekem ami tetszik az ilyen magabiztosságot kisugárzó outfit (vagy minek hívják ezt :D) ilyen jómódú életstílusú ruhák. Nem tudom ez érthető e, de ha van valami tippetek, esetleg, hogy mi jön be nektek szivesen elolvasnám.


Testalkattal annyi a probléma, hogy 180 magas vagyok de alig 60 kg, ami hát elég vékonyka, genetikai okok miatt. Sokszor többet eszem mint a túlsúlyos haverjaim, csak nézik, hogy ennyi ételt hogy ettem meg. Próbáltam elkezdeni edzeni, terem és saját testes edzés is, de valahogy úgy érzem nem nekem találták ki. Viszont az állóképességi sportok, mint futás, bicó esetleg úszás érdekel és szeretem is, bár egyenlőre nem sportolok szite semmitsem.


Fejemmel is van elég gond, egyrészt mert szemüveges vagyok, másrészt mert 16-nak nézek ki, továbbá a hajam az szörnyű és nem találok jó stílust, de mivel golyó fejem van a túl rövid haj se jó, pattanásos is vagyok, bár erre már találtam megoldást és látszik is az eredmény.


Lehet össze vissza fogalmaztam de remélem azért a lényeg áttjött. Mindenki véleménye számítt ;)



2019. febr. 9. 09:58
 1/5 A kérdező kommentje:
A korom meg lemaradt :D F/19
2019. febr. 9. 10:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

esetleh nézegethetsz képeket pinteresten (én mindig ezt csinálom :) ) hogy milyen stílus tetszene, nézz utána, hogy a "golyó" fejhez milyen haj állna jól ami kompenzálná és nem tűnne olyan kereknek ;) a szemüveg szerintem csak a primitívebb embereket zavarja, de ha te nem érzed benne jól magad akkor kontaklencse.

Ha benned van a változtatni akarás az már egy jó kezdés!

2019. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondom őszintén, min változtass :))
2019. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én látatlanban is megmondom, min változtass; faragd kisebbre az arcodat.
2019. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: ezt nem igazán értem 😅 pontosítsd kérlek.
2019. febr. 11. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!