Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akinek ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek ez volna az álma? 22/F

Figyelt kérdés
Egy nagyon oda adó pasi aki, csak lesi minden egyes kívánságotokat. Imádja ha babusgathat, olyan érzelmi ember és nagyon-nagyon szerető típus. Vagy ez nektek papucs?

2015. dec. 15. 22:59
 1/7 anonim válasza:
Fiú vagyok igen ezt papucsnak nevezik. Az ilyeneket vagy elhajtják vagy fejik. Kefélés meg felejtös. Szol jah szeretik a nók ha megmondod merre hány méter.
2015. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha nem érzem úgy hogy egy cseléddel vagyok együtt, nem pedig a barátommal akkor nem bánnám. Bírom ha egy fiú ki tudja mutatni az érzéseit, de nem szeretem ha körbeugrálnak..
2015. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyik része lehet ilyen, de ne állandóan, mert akkor úgy érezném, hogy megfulladok.

Az a jó, hogyha azt érzem, hogy határozott, erős, de figyelmes.

És azt sem annyira kedvelném, hogy mindent teljesítsen nekem. Persze, az ember sok mindent megtesz annak, akit szeret, ez rendben is van, de ha valamiben nem értesz velem egyet, akkor azt mondd meg, ne csinálj valamit csak azért mert én azt mondtam.

2015. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Üdv a tini párkapcsolatok menüpont alatt!(:

Aúgy engem idegesítene, de eleinte egészen okés lenne. CSAK egy idő után herótom lenne tőle. És igen, ez tényleg papucsság. 16/L

2015. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltètlenül papucs :) Attól függ a lánynak milyen termèszete van,milyen habitusú.Sokan vannak akik mindent megadnának,ha ilyen párjuk lenne,viszontmásokat kiráz a hideg tőle.

Szemèly szerint,ha ki tudod mutatni az èrzèseidrt egy jó pont! 18/L

2015. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem mondanám az álmomnak, de személy szerint örülnék neki, ha ilyen párom lenne. Nagyon fontos számomra, hogy érezzem a másik szeretetét. :) 18/L
2015. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nos tenyleg negativ valaszokat kaptal en viszont azt mondom 22 evesen raersz meg az e fajta babusgatasra. elj es hasznald ki a fiatalsagod. ha majd idosebb leszel rajossz mi az a papucs es mi az szeretetet kimutatni. ez nem ket harom honapos kapcsolatoknal alakul ki. sokan azt irjak itt papucs az aki bujik a parjahoz na ok lesznek majd papucsok. boccs ezt lekellet irnom akinek nem inge ne vegye magara!!!!
2015. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!