Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek, hogy jött az össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy jött az össze mikor ráírtatok egy random emberre aki megtetszett?

Figyelt kérdés

Elég magányos vagyok és eddig nem akartam ráírni senkire mert nem hittem ebben de mondom kipróbálom lesz ami lesz. Egy kedvesnek tűnő aranyos lányra rá is írtam először még válaszolgatott is de aztán hirtelen beírt egy ilyet hogy "ez nagyon cringe" és letiltott. Nem volt semmi cringe csak láttam hogy fura neki a helyzet és írtam hogy biztos fura hogy így rád írtam ha van kedved még beszélni akkor beszélhetünk ha nincs nem baj.


Ezt hogy lehetne elkerülni? Gondolom a legtöbb lányra nagyon sokan ráírnak egy nap ezért válogathat de így esélytelennek érzem hogy összejön valaha is egy lány.


17f



2021. máj. 16. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában nagyon nem jön be ez a dolog,régebben okés volt..sőt inkább a lányok írtak rám.


Én már nem írogatok csak úgy céltalanul embereknek. Regisztráltam inkább Tinderre de ott is ugyan ez a helyzet...vissza likeolnak,írok,nem írnak vissza. Szóval már meguntam ezt,majd élőben ha akar valami oda jön...nem fogom nyakam-lábam törni egy pináért sem.

2021. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy átlagos lányra olyan havonta egyszer minimum ráír valaki. Egy jobban kinézőre még gyakrabban is. Hidd el, egy idő után nagyon unalmas tud lenni, amikor jönnek a szánalmas próbálkozások. Ha éppen valaki tud helyesen írni(ami elég ritka), akkor biztos, hogy követelőző stílusban képet kér rólad. Szóval ezek után már nem nagyon szoktunk arra a lehetőségre gondolni, hogy valaki normális is tud lenni. Ezért nem működik ez manapság. Saját tapasztalatból mondom sajnos, százból ha egy értelmes ember próbálkozik random lányokkal.
2021. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a kép róla, hanem nagyon megtetszett és össze akartam volna jönni vele de úgy látszik ez lehetetlen számomra
2021. máj. 16. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Össze akartál jönni vele? Ismerted? Vagy csak rátaláltál valamelyik közösségi oldalon? Ha az utóbbi, akkor nem annyira meglepő, hogy nem akartak tőled semmit. Tetszik vagy nem, a lányok kevésbé vevők az internetes ismerkedésre. Attól még, hogy ránk ír valaki nem leszünk fülig szerelmesek. Bár nekem az is fura, hogy így nulla ismeretség után össze akarsz vele jönni. Azért vannak elképzeléseim, hogy mikkel támadhattad le, ha le is tiltott. De ne legyen igazam.
2021. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem támadtam le semmivel tejlesen normális dolgokkal írtam, nem ismer csak néhány közös ismerősünk van de még az arcom se látta, és nem ilyen görcsösen össze akartam vele jönni ahogy te képzeled hanem meg akartam ismerni csak hát nem volt rá vevő
2021. máj. 16. 13:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg nem hiszem el már egyből az a feltételezés hogy én letámadom
2021. máj. 16. 13:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Rendben, elhiszem, hogy nem nyomultál. Csak fura volt, hogy azt írtad, hogy össze akartál vele jönni. Ez az érzés általában csak személyes találkozás után jelenik meg, ezért furcsán hangzott. Ez esetben viszont tiszteletben kell tartani, hogy ő nem akart semmit.
2021. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát jó de még csak nem is látott, mert anonim a profilom
2021. máj. 16. 13:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet van barátja vagy csak nem vágyik kapcsolatra. Keress másik lányt, próbálkozz! Viszont arra figyelj, hogy tényleg ne nyomulj vagy tűnj egy utolsó taplónak, mert ahogy a második válaszomban is írtam, ehhez vagyunk szokva és ilyenkor már reflex szerűen jön a tiltás gomb. Sok sikert!
2021. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani amit a többiek. Lehet nem jöttél be neki, vagy csak szórakozott veled. Próbálkozz másokkal, de én inkább azt tanácsolom ne idegenekre írj. Esetleg menj el bulizni, és ha megismerkedsz valakivel, egyből nagyobb esélyed lesz chaten is. Sok sikert legközelebb! (amúgy megnézném a screenshotokat erről a beszélgetésről :D)
2021. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!