Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van párkapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van párkapcsolatra? (Lent)

Figyelt kérdés

Közel 20 éves fiú vagyok. Még nem volt részem párkapcsolatban, csak randiig jutottam el általában. Interneten történtek az ismerkedések, a találkozókat is itt beszéltük meg. A külsőm átlagos, bár inkább vékony vagyok. Valamelyest szerény vagyok, viszont úgy érzem, töketlen is. Több önbizalomra lenne szükségem, csak a rossz tapasztalatok miatt ez nem alakult ki még, de igyekszem folyamatosan építeni. Ennek a kis töketlenségemnek köszönhető az is, hogy inkább a neten ismerkedem. A belsőmet úgy írnám le, hogy kicsit szerény, kicsit visszahúzódó, de bizalmas körben mégis felszabadult, kedves, és gátlástalanabb.

Szeretek új dolgokat kipróbálni, spontán vagyok, nyitott, és örökbuzgó. Nagyon megbecsülöm azt, aki a bizalmába enged, hűséges vagyok, és mindenért végtelenül hálás. De vajon elfedi-e a belső jó tulajdonságom a kis esetlenkedéseim?



2020. jan. 1. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Azta... Tök ugyanez van nekem is csak lányba 😅✋ nagyon érdekelnek a válaszok, úgy hogy remélem nem baj hogy most nem tudok segiteni..
2020. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan lesz. Az én egyik volt barátom is nagyon félénk lett, ha lányokról volt szó, de nekem ettől csak még jobban tetszett (pedig én sem vagyok egy nagyon bátor valaki).
2020. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Kedves kérdező és kedves 1 válaszoló!

(Nem igaz, hogy tényleg ennyire nem látjátok egymást, én már rég ráírtam volna az 1.esre kedves kérdez ő a ehlyedben és elhívtam vna vhova, belsőleg is nagyon passzoltok, plusz elnézitek egymásnak, hoyg mindketten szerények vagytok :D)


Kérdező és egyes : A baj az veletek, hogy ti ezt nagyon elhiszitek, hogy szerények vagytok, meg eseteln töketlen, meg egy két rossz tapasztalat miatt féltek új dolgokat kipróbálni új emebrekkel. Amíg ez így van, addig nem lesz barátotok, barátnőtök és nem adtok magatoknak esélyt kapscolatra. Ne neten ismerkedjetek, mert nagyrésze kamu, mindenki túoz egy kicsit pláne társkeresőkön, a kövér csúnyaságok csak arcközeli képeket tezsnek fel ami talán szép de kiderül élőben h 300Kg a csaj sé s írva futsz haza...Ha nagyon neten akartok ismizni, akk fb vagy insta amit ajánlok. Legyen több önbizalmatok, merjetek kezdeményezni (te is egyes, mert hiába vagy lány lehet, hogy életed nagy Ő-jét szalazstod el félénkséged miatt. Ne így álljatok hozzá, hogy ti töketlenek meg szeernscétlenek vagytok, hanem kezdjetek le ismerkedni személyesen is és majd jön magátol a többi, köszöntök a kiszemeltnek, megkérdezed hogy van milyen napja volt, mit dolgozik, szereti e akávét stb egy hatalmas mosollyal az arcotokon és már be is lopod magad a ksizemelted szívébe! Majd ráírsz neten és eldumáltuk, meghivod vacsizni és kész majd elmondod mit érzel, mennyi esély avn egy akpscira és mit akartok. Abból h a net előtt ültök és bebeszélitek magatoknak, hoyg szerények vagyto ksemmi nem elsz kezdjetek el élni, élvezni az életet ne a kifogásokat keressétek, hagyjátok, hogy a dolgok magától történjenek lazuljatok el ;) Sok sikert Nektek! ;)

2020. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, 1es vagyok, ilyen király levelet még senki nem írt 🤗 köszi.. Majd dolgozom magamon😊✨
2020. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves egyes! 3*as vagyok! Köszönöm, örülök, hogy tetszett! szedjétek össze magatokat :D
2020. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, az évek során az esélyeink csak csökkennek.

Nekem is a béke feneke alatt az önbizalmam, a testem szörnyű (dagi), az arc... mindenkinek más tetszik.


Az életem alapjáraton eléggé unalmas, mondjuk vannak "projektjeim", de ezek csak elképzelések, ötletek.

19F

2020. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy a szüleink korában is pont ugyanannyi férfit/fiút utasítottak vissza, mégsem vesztették el a töküket. Egyszer pont kérdeztem apát erről, és azt mondta, eszébe nem jutott volna, hogy akkor ő a visszautasítások után sajnáltassa magát meg elbátortalanodjon, mert bizony az is benne van a pakliban, így kell nekimenni.


És szerintem igenis taszító, ha egy fiú kis "szerényke", önbizalomhiányos... Majd ha a kapcsolatunk alatt balhéba keveredünk, vagy olyan helyzet adódik, majd én állok ki értünk, mint a nő?

Egy igazi férfi kisugárzásában benne van a határozottság és az egészséges önbizalom.

Azt hiszem ebből az önbizalomhiányos típusból lesznek talán a papucsok.


A külsőn bármikor lehet javítani, itt előttem valaki írta, hogy dagi.

Bocsánat, de ez is elég taszító, ugyanis egy helyes étrenddel, futással és valami rendszeres sporttal bárki vonzóvá tudja tenni a testét, szóval ez lustaságnak vagy igénytelenségnek tudható be.

De ha a külsődre igényesebb vagy, az önbizalmad is megnő vele együtt.


Egyébként a kérdésre a válaszom, hogy szerintem igen, van esélyed kapcsolatra, de én nem lépnék bele egy kapcsolatba egy kiscicával.

Nekem is introvertált, inkább zárkózottabb a barátom, de férfias, magabiztos, céltudatos és stabil.

21/l

2020. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!