Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már régóta húzom de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta húzom de még mindig nem tudom hogy írjak egy lányra aki tetszik?

Figyelt kérdés
Látásból ismerem a lányt szoktam látni hogy néz vagy lehet csak beképzelem de még soha nem beszéltünk max amikor felköszöntöttem névnapján facebookon megszoktuk egymás képit lájkolni! De hogy írjak rá szerintem jól néz ki a csaj! Rosszindulatú válaszokat nem kérek. Köszönöm 😇
2018. nov. 13. 18:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Én 18 f vagyok am (12.es) ő meg 9.es szerintetek nagyon fiatal hozzám?
2018. nov. 13. 18:28
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg eloszor egy sima sziat irni es vagy megkerdezni hogy hogy van/miujsag vele/mi jot csinal nem kell semmi extrat viszont figyelj arra hogy akkor irj mikor fent van es hogy legyen tema amihez hozza tud szolni illetve ha erzed hogy a beszelgetes kezdi a veget rugdosni akkor inkabb koszonj el tole es mond meg hogy majd meg maskor szivesrn beszelnel vele


Ja es szerintem nem sok a korkulonbseg


16/l

2018. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!