Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ismerkedni? Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, életvidám párt keresek, akivel vannak közös témáink, meg olyat aki nem csak szexre hajt mert abból valljuk be elég kevés van :D Hobbijaim a futás és a sportolás, amit inkább terepen űzök. Szeretem a természetet, a környezetet, amit sokszor le is festek. Imádok festeni, mindenfélét de főleg tájképeket, és sokak szerint elég jól is csinálom. Emellett mindig is érdekelt az univerzum, az űrkutatás és a csillagászat, az utóbbi időben sokat foglalkoztam ezzel is, habár elég kevés hasonló érdeklődésű embert ismerek.. A jövőben ilyen pályán tervezem a továbbtanulást :) A barátaim szerint vicces vagyok, kedves, de vannak elég furcsa tulajdonságaim is. A szerelemben a megértést keresem, amit eddigi szűk két kapcsolatomban nem nagyon találtam meg :D Valaki olyanra vágyok, aki mellett nem kell szégyelnem magam, akivel új dolgokat lehet megismerni, mondjuk éjszaka csillagokat nézni, sátorozni meg hasonlók. A külső nem meghatározó, lehet ducibb is, mellette legalább nem érzem magam furán ha mindig csak eszek, mert nagyon szeretek enni :D Arcra legyen szép de amúgy ennyi. Mennyi esélyem van ilyen fiút találni? Vagy túl sok az elvárás? Léteznek ilyen ( hozzám hasonló) emberek egyáltalán? :D

2016. aug. 30. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg a paizs nevű felhasználó kérdését, pont olyan vagy mint ő(a kiemelt kérdések közt van)
2016. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

minden fiú a szexre hajt, legalább is akarja majd :P csak valaki megismerne előtte, mert van benne annyi.

17/f

2016. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztosan találsz egyszer valakit.

Mondtad, hogy szeretsz futni. Járj olyan helyekre ahol találkozhatsz fiúkkal, és futhatnátok együtt, közben ismerkedtek.

Vagy biztosan találsz egy olyan tanfolyamot, programot ahol a csillagászattal/festészettel foglalkoztok, ott is tudnál ismerkedni.

2016. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1

Lányok, nektek mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Milyen esélyei vannak a szerelemben? Hól kezdjen el ismerkedni?

2016. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát kicsit sokat kérsz, nem fogsz pont olyat találni mint te, szerintem nem sok fiu foglalkozik a csillagászattal meg a festéssel, de sportosat vidéken nem nehéz találni :)
2016. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs :)

csak őszinte voltam :D

amúgy van :)

de ne keresd, mert akkor elmegy melletted, hagyd hogy megtaláljon :D

17F

2016. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elvárás lehet sok is meg kevés is de azon múlik hogy te mennyit adsz cserébe.
2016. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!