Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a baj velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, de már nem érzem azt a tüzes szenvedélyes szerelmet, hanem egy mélyebb kötődést. Szép a kapcsolatunk 1x sem kombináltam semmin csak mostanság vannak kényszerképzeteim. Olyanok hogy mással van, vagy suliba mit csinálhat másokkal, de tudom, hogy szeret, mert látom rajta és elmondta a kapcsolatunk elején, hogy ő most szerelmes igazán előszór. Érzelmileg teljesen függ tőlem. Múltkor is mikor együtt voltunk megölelt és azt mondta szeretlek. (Hétvégenet találkozunk csak, de szeptembertől máshogyan lesz, akkor sőrébben sokkal)

Olyanok vannak bennem, hogy mi van, ha csak pótlék vagyok neki, mi van, ha mással van otthon stb..

Pedig tudom szeret múltkor is sírt nagyon miattam …



Kérlek titeket ezeket is olvassátok el ezt is én írtam még annó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


2016. márc. 17. 17:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyival szeretném kiegészíteni,m hogy valamiért alaptalanul azt érzem, hogy elveszítem majd ezekkel a párom bizalmát vagy már elveszítettem ?
2016. márc. 17. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek idegesíted magad olyan dolgokon, amikről te is tudod, hogy nem léteznek?
2016. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ez mi lehet ? valami betegség ?
2016. márc. 17. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem betegség, hanem hülyeség. Nem sértés, ilyesmiben vagyok én is. Ez egy olyan hülyeség, hogy amit/akit szeretsz, ahoz ragaszkodsz. És egyszerűen csak te is szereted és félted, félsz, hogy elveszíted. Le kell győznöd ezt a dolgot. Ezt csak te tudod. Élvezd azt, hogy van. Kész! Ennyi. Ne foglalkozz a "mi volna ha...?"-val!! Hülyeség!! Ez van! Kész! Tudom, nehéz, de muszáj így felfognod.
2016. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!