Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem de nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem de nem akar kapcsolatot. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
23 éves srácról van szó aki szeret de nem akar kapcsolatot nem csak velem senkivel.. de én már 4 éve szeretem őt és nem múlik. Mit tegyek ilyen helyzetben? 18/L

2016. febr. 9. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a saját korosztályában keres magának párt, akivel hosszabb távra gondol?
2016. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a korabeliekkel nem is igen beszél nagyon fiatal agyilag néha komoly de folyton haverozik. És mondta h szeret de most szabad akar lenni. Amúgy sokkal érettebb vagyok a koromnál ezt mindenki megmondja aki ismer :)
2016. febr. 9. 23:05
 3/4 Sidana válasza:
23 éves, vannak olyan férfiak akik szeretik kiélni magukat mielőtt egy komoly kapcsolatba vágnak bele. Úgy értem haverozás, bulizás, stb. Bár pont nem olyan lánynak tűnsz aki ezt nem engedné meg néha. Lehet ő pont ilyen és még szabad akar lenni. Szerintem kérdezd meg ha még nem tetted hogy mikor akar egyáltalán kapcsolatot, esetleg vársz rá ha tényleg nagyon szereted és nem több évről van szó. Ha pedig ez sem jön be, akkor próbálj máshol keresni magadnak párt. Egyébként 5 év korkülönbség nem sok. Nekem is a pár évvel idősebbek jöttek be, mivel a korosztályomat túl éretlennek találtam magamhoz úgyhogy teljesen meg tudlak érteni :) 17/L
2016. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elpazarolták láthatóan értelmetlenül 4 év tapasztalatszerzést......És még ezek után is várnál a csodára?

Szerintem hagyd...ennek semmi értelme. Százával vannak srácok, akik akarnak kapcsolatot és ha adnál esélyt másnak is, akkor találnál.

Ez a srác max. dugni akar, lévén, hogy nem akar kapcsolatot. Te meg tarts többre magad annál, hogy ilyenekbe belemenj...

2016. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!