Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik nekem egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy fiú, de úgyérzem sosem lehet az enyém. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác a táncegyesületnél ahol táncolok. Elöször nem is figyeltem fel rá, de 1 héttel azután, hogy elkezdtem ott táncolni a legjobb barátja elkezdett irántam érdeklődni. Nagyon édes fiú, de visszautasítottam egy idő után, amikor elkezdett tetszeni a barátja. Sokat mesélt nekem a barátjáról és rájöttem, hogy sok közös van bennünk. Ekkor kezdtem el jobban megfigyelni és mikor elöször láttam táncolni ott éreztem, hogy végem van. Ugyanazt a koreot táncolták körülbelül 5en, de mindenkinek előjött a stílusa abban ahogy táncolta és engem az övé nagyon megfogott. Azóta beülök az edzésükre és csak nézem ahogy táncol. Nagyon vágyakozik utána a szívem, de a legnagyobb bökkenő az egészben, hogy megtudtam, hogy 2 éve van barátnője.. nagyon aranyos lány, jóban vagyok vele emiatt sem léptem még semmit a fiú irányába. Nem akarom elrontani a kapcsolatukat mert úgy tudom, hogy nagyon szeretik egymást. Sosem beszéltem még vele, de nagyon odvagyok érte. Imádom nézni ahogy táncol és ő lett minden álmom, de úgy érzem lehetetlen dologot akarok. Nem merek vele beszélni, mert félek méginkább beleesnék. Meg amúgy is egy csendes fiú, aki nem igazán barátkozik lányokkal. Nyomulni semmiképpen sem szeretnék, mert nagyon kellemetlen lenne ha rosszul fogadná, hiszen mindenki megtudná az egyesületnél és rajtam nevetnének. Ráadásul a barátnője is biztosan megharagudna. Sok fiú próbálkozott nálam mostanában, de nem tudok rájuk úgy nézni mint rá. Mit csináljak?:( Felejtsem el? De hogyan?

17/L



2015. dec. 4. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Vonulj kolostorba!
2015. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld meg kerülni, ne figyelj rá, becsülöm a hozzáállásod. Fog jönni előbb-utóbb aki ugyan így meg fog tetszeni, csak bírd valahogy kivárni :)
2015. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon édes fiú, de visszautasítottam egy idő után, amikor elkezdett tetszeni a barátja."

Na,jól kicsesztél vele....

Én azt tenném ,hogy próbálnám kerülni. Nem bámulnám tánc közben és még véletlenül sem beszélnék vele. Aztán majd csak jön valaki, aki elérhetőbb lesz.

2015. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom veled egykoru lehet, es egy ket eves kapcsolat ilyenkor nagyon hosszu ido...

En szemely szerint ilyenkor egy baratsagot szoktam kialakitani az emberekkel mert sajnos foleg minket fiukat nagyon konnyen ki lehet torni a friendzonebol... es ez az egyetlen modja, hogy ne veszitsd el teljesen az eletedben. Nem egyszeru, de neked kell eldontened, hogy nagyon szereted, es leszel csak a baratja akar hosszu eveken at varva a pillanatra, mindezt ugy, hogy vegig kell nezned, hogy massal boldog , vagy ezentul magadban csodalod, megeled a platoi szerelmet, es esetleg tovabblepsz.


Viszont ha sikerulne vele tancolnod az sok mindent megoldana... gondolom hip hop-oztok, de a duoknak mindenhol nagy szerepuk van az erzelmi eletekben. Ez viszont vezethetne koggblockhoz is... En nagyjabol ennyi opciot latok, es persze nyilvan te dontesz. Kivanom a legjobbakat!

2016. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én azért megpróbálnék vele beszélgetni. Ha nagyon nem megy akkor inkább ne eröltesd. De ha kellemesen elbeszélgettek vagy ilyesmi akkor alakítsatok egy mélyebb barátságot. Utána már bármi lehetséges. De sajnos azt kell mondjam hogy 2 év az sok idő... De egy próbát megér :)

És honnan tudod hogyha odamennél beszélgetni hozzá és ha ő nem akarna veled beszélni akkor megtudná azt az egész tánccsoport hogy tetszik neked? Ne úgy menj oda hozzá hogy látszódjon rajtad hogy szereted. Hanem úgy hogy az látszódjon rajtad hogy te barátkozni szeretnél vele.

Ez nagyon Fontos! És persze ezt mondd is el hogy semmit sem akarsz tőle csak meg szeretnéd ismerni. Ezt persze ne így mondd meg neki hanem máshogy de ez is legyen benne. Szerintem így biztos barátok lesztek. És ahogy már mondtam azután már bármi történhet ;)

Sok szerencsét kívánok! :)

Privibe légyszi hogy hogy sikerült :)

2016. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!