Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szeretném elveszíteni mert fontos nekem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, és ő is belém de még nem voltunk randizni meg semmi ilyesmi. Az osztálytársam, de még nem akartuk hogy megtudják. Viszont tegnap nagyon összevesztünk, mert bunkón beszélt velem tegnap előtt és nem voltam ezek után kedves vele. Ezek után még neki állt feljebb, hogy milyen vagyok és hogy hagyjuk az egészet mert semmi értelme. Aztán meg azon vitatkoztunk hogy nem hagyjuk mert ez nekem számít. De ő meg leszarta az egészet és elköszönt meg minden és tudom hogy szeret, és én is szeretem! Mit tegyek? Ki szeretnék békülni vele, de nem tudom hogyan... Köszi előre is!:( Nagyon fontos ez nekem..:(

2015. jún. 9. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele! van más fiu is a világon
2015. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most nem azért de ennél hülyébb kommentet nem tudtál írni? 2. mondatban benne van hogy nem szeretném elveszíteni mert FONTOS NEKEM. Szeretem, nem tudom egyik percről a másikra elfelejteni :( Sajnos nem megy :(

Az lenne a kérdés hogy hogy béküljek ki vele..

2015. jún. 9. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy vágd fel az eredet! Jobban nem tudok mondani
2015. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele négyszemközt,és mond el mit érzel
2015. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy már négyszemközt se tudok vele beszélni, mert már suli vége... :( De megpróbálok valahogyan.. Köszönöm:)<3
2015. jún. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!