Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam?

Figyelt kérdés
Még márciusban szakítottunk az első barátommal, azóta már nagyjából jól vagyok. Viszont kötelékként ami miatt nehezen felejtettem/felejtek egyrészt a családja volt akiket nagyon szerettem de derültek ki dolgok, azóta ez a szeretet elmúlt, de sajnos egy baráti társaságban voltunk és egyik emberrel ő van régebb óta jóban, a többivel én. Engedjem el ezeket a barátokat is?

máj. 18. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lenne számodra barátként tekinteni rá?
máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván az lenne, de miután mi szakítottunk én jóba akartam vele maradni ő viszont nem. Ezt nem mondta ki csak miután abba maradtunk hogy jóba maradunk valahogy ez mégsem úgy alakult. Köszönünk meg ilyesmi de ennyi :((
máj. 18. 01:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd el a barátaidat. Ha ő képtelen normális emberként viselkedni, az nem a te hibád, nehogy emiatt elfordulj a barátaidtól.
máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Imádom az ilyen baráti társaságokat, ahol mindenki görcsösen próbál "barát" maradni a szakítás után, aztán szépen lassan mindenki mindenkivel összejön :) perverz állatok...
máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátságokat tönkretenni emiatt minek kell, miért gondoljátok ti úgy, hogy emiatt mindent ki kell dobni? Legyen már eszetek!
máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátságotokat ez ne befolyásolja.
máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj le a barátaidról.
máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se dobd a barátaidat, ők ezerszer fontosabbak, mint egy ex.
máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre se mondj le a barátaidról emiatt.

Kb normális az, hogy a "jóban leszünk" kb azt takarja hogy köszöntök egymásnak és annyi, ilyenkor jó idő kell ahhoz hogy mindketten helyre tudjatok tenni mindent magatokban és baromi kínosak a találkozások. Általában ezek a kapcsolatok nem heti szinten tartott barátságokként maradnak meg, hanem inkább szép emlékként, és kölcsönös tiszteletként (azért ez is teljesítmény mindkét fél részéről) és teljesen normális hogy távolságra van szüksége. Lesznek itt kellemetlen pillanatok a baráti társaságon belül de az értelmesebbik réteg túl tud rajta lendülni.

máj. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!