Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy hete kezdtem el beszélgetni messengeren. Amikor beszélek vele akkor nem szokott semmit kérdezni és csak rövid tő mondatokban válaszol, de szinte azonnal szokott válaszolni. Nem tudom eldönteni, hogy édemes-e vele beszélgetni vagy inkább jegeljem vele kapcsolatban a dolgokat.

máj. 9. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod. Te ismered.
máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismerted meg? Amúgy meg intő jel ha valaki ennyire nem képes kommunikálni, ijesztően buták és üresek az ilyen csajok.
máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk
máj. 10. 06:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes olyannal beszélgetni, aki nem tesz hozzá semmit. Ne te cipeld a hátadon az egészet.
máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:
47%
2.: Nem feltétlenül. Bőven ismertem ellenpéldát.
máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem két oldalú a kommunikacio akkor a francnak foglalkozol vele?


Kérdés-válasz, kérdés-válasz… mint egy kihallgatáson

máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bejelölted? Visszajelölt? Követed esetleg instán?
máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő jelölt be engem még tavaly. De nincs fönt az instán.
máj. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!