Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van egy lány osztálytársam, akibe 2 éve szerelmes vagyok, ez alatt nem is kezdtem ki senkivel meg semmi. Természetesen nem tud róla, és nem is terveztem neki elmondani. A legfőbb probléma hogy mivel osztálytársak vagyunk így kellemetlen helyzetbe hoznám. Viszont mostanában iszonyatosan nyomaszt az egész ügy, gyakori hogy napokig rajta gondolkozok, és a szegycsontomnál napokig érzek egy enyhe nyomást. Nem tudom elviselni hogy másokkal kavar, annak ellenére is hogy semmi közöm hozzá, meg nem is mondhatom meg hogy mit csináljon. Esélyem 100 százalék hogy nincs de gondolkozom hogy elmondjam neki, mert tényleg lassan tényleg elviselhetetlen. Az a baj hogy mintha már túlnőtt volna rajtam ez és nem tudom kezelni a helyzetet, csak emészt folyamatosan.

máj. 9. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan mondd el neki, ha szeretnéd. Nyégyszemközt tedd inkább.
máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nem szeretnéd elmondani, vagy máshogy közelednél, kínáld meg valami chipszel szünetben, vagy menj oda hozzá kérdezősködni a tanulnivalóról, kezdjetek el dumálni, akár kezdetlegesen is.
máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet erre nagyon mit írni, vagy csinálsz valamit vagy nem.
máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez számomra is világos, csak próbálok mérlegelni.
máj. 10. 07:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondanad neki lehet hogy megkonnyebbulnel de a dontes a tied. Ha igy tenned akkor negyszemkozt lenne a legjobb. De amugy honnan veszed hogy 100% hogy nem viszonozna?
máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell lépni a fentebb leírt módok egyikével-másikával. Az adott pillanatban döntheted el, hogyan szólítsd meg őt, hogy aztán beszélgetéssel, randevúzással folytathassátok.
máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké csak a helyzet hogy nem lenne folytatása. Ha nem lennék biztos benne hogy elutasítana már elmondtam volna neki.
máj. 12. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A párkeresés elutasítások és elfogadások halmazából is állhat...

Légy bátor!

máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Miért Gondolod hogy nincs esélyed?irj le pár dolgot amit tudni kell hány évesek vagytok.milyen kategóriájú a lány meg ilyenek. Ha rárontasz hogy te szerelmes vagy tuti bukod a dolgot.
máj. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!