Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomból aki nagyon tetszik nekem és az elején még úgy látszott, hogy én is neki pl: sokat szemeztünk és mosolyogtunk egymásra és teljesen normálisan viselkedett velem, mindig beengedett az ajtón és mosolygott is rám közbe, és amikor előadásokat tartottam mondták a barátnőim, hogy nagyon büszkén mosolygott. Aztán pár héttel ezelőtt észrevettem, hogy nagyon megváltozott a viselkedése velem kapcsolatba: egyáltalán rám se néz, ha esetleg kicsit hangosabban beszélek állandóan mondja, hogy fogjam már be, és amikor egy padon ültünk akkor csak az egyik haverja és köztem volt hely és akkor is inkább az egyel hátrébb lévő padba ült, hogy szerintem ne kelljen mellém ülnie és miután elmentem onnan egyből odaült...aztán amikor egymás mellett kell hogy elmenjünk mindig összehúzza magát és elkapja a kezét...ma is kb. 3 centi volt köztünk csak és a keze majdnem az enyémhez ért de elhúzta..aztán egyik órán előre ültettek engem és az ő padja volt mögöttem és igazából amikor meglátta hogy odaülök azonnal a fal felé fordulva feküdt le a padra és úgy maradt egész órán. Az a baj, hogy jövőre megint egy suliba leszünk és évfolyamtársak is leszünk, plusz lesz pár közös óránk. Most igazából nem tudom eldönteni, hogy utál engem és idegesítem nagyon vagy most mivan.
máj. 9. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele? Történt valami közetetek, ami ezt kiválthatta?
máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Hat ezt valamivel nagyon elszurtad, amit mi nem tudhatunk hogy mivel.
máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Írj nekem privát üzenetet, hátha tudok segíteni. :)
máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!