Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja ismertem meg egy fiút interneten keresztül. Még nem tudtunk találkozni, de szinte minden nap beszélünk hívásban. Még két héttel ezelőtt leírta, hogy „szeretlek”. Hát nekem még nagyon korai volt és annyit válaszoltam rá, hogy ez nagyon kedves tőle, de én még nem érzem úgy, hogy őszintén ki tudnám mondani és nekem ehhez idő kell. Ezt megértette. Viszont ma megint leírta, hogy szeret. Az én részemről még mindig nem változott az ahogyan érzek ezzel kapcsolatban. Ezt hogy tudnám neki megmondani úgy, hogy ne legyen nagyon bunkó?
máj. 9. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Tiltsd le, csak meg akar baszni
máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Semmit ne írj, csak likeold be ezt az üzenetet, vagy írd meg, hogy köszi aranyos vagy.
máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
miért lettem nullára pontozva? nincs olyan ember aki 1 hónap után bele tudna szeretni valakibe, főleg úgy hogy még nem is találkoztak, egyértelműen csak szexelni akar
máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem értek egyet, szerintem inkább szimpátiát, vonzalmat fejezett ki. Aki online képes ennyi időt eldumálgatni, az valószínű, hogy nem arra megy rá.
máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas red flag. Tiltsd.
máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 October15 ***** válasza:
76%

Gyerekek... tini párkapcsolatok kategória. :D Egy tizen x éves srác pls had írjon már hülyeségeket. Igen 2 hét alatt max szimpátiáig / vonzalomig lehet eljutni nem szerelemig de bro ez sem nagyobb hülyeség mint a "hívásban" ami apparently manapság egy szó... XD


Kérdező: Amit eddig is tettél, közöld vele hogy ok köszi de te még mindig nem tartasz ott. Btw amúgy érdekel is a csávó vagy csak haverkodnál ő meg erölteti ezt a vonalat? Mert utóbbi esetben tizen x évesen is red flag, egyéb esetben meg a GYK átlag iq-ja 85 az eq-ja meg konvergál nullához szóval jobban jársz ha inkább vele beszélsz.

máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
no hunglish pls only hungarianul speakelj mert van akinek meg kell watcholnia a google translateban hogy mit meanel az apparently nem mindenki know englishül ezt keepeld in your mind
máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azta, köszönöm mindenkinek a válaszát!


#7 igen, érdekel. már leírtam neki, hogy mit érzek ezzel kapcsolatban.

máj. 9. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

6

Szia. En irtam, h red flag. Iq-m, eq-m koszi, rendben van, eleg magas, plusz tapasztalatom is van, meg tanulmanyok is pszichologia teren. A kontrollalo, bantalmazo kapcsolatok kezdodnek ugy, h azonnal huu de nagy a szerelem, ugy h meg nem is talalkoztak - de ne legyen igazam ebben az esetben. A tinik ugyanugy mukodnek, mint a felnottek egyebkent.

máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanúgy reagáld le, mint múltkor.
máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!