Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, hogyan adhatnám a tudtára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a legelőnyösebb, ha egy osztálytárs tetszik, de sajnos nem tudok máshogy érezni vele kapcsolatban.


Két külön társaságban vagyunk, viszont egészen jól ismerem őt. Kevesebbet beszél, de nem visszahúzódó, sem félénk típus, csak ilyen a természete. Elég sok hasonlóság van az érdeklődéseink között, tudom milyen játékokat szeret/vagy miket szeret nézni stb. Én is nagyon sok dolgot kedvelek, amiket ő is, és már ez kicsit felvillanyozott. :D Feltételezem, ő ezeket nem tudja rólam, de még ha csak barátok is lehetnénk, szerintem jól kijönnénk a hasonló ízlésnek köszönhetően. c:


Hamarosan osztálykirándulás, és gondoltam esetleg ott lehetne valamit tenni az ügy érdekeben, hiszen ott mindenki talán kicsit lazább. Sokszor nézem őt iskolában is, de attól tartok néha hogy nagyon rámenősnek tűnök neki. Hogyan kelthetném fel az érdeklődését, először is ha csak szimplán barátkoznék vele?


máj. 1. 18:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Én Nyíregyházára járok a zrinyibe, de nekünk az osztályunkban is volt hasonló. A lánynak tetszett, aztán kiderült hogy a srác is szereti, de ő még jobban. Oszt végül együtt lettek év végére ez még tavaly történt. Szóval mindenféle képen beszélj vele. És amúgy milyen suliba jársz? Hol? És a srác miket szeret? Ezt leírhatod nekünk is.🙂
máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#9 Már haladtam egy kicsit, sokszor nézünk össze, vagy köszönünk egymásnak, remélem lesz valami.


#10 Ő 17, én 16.


#11 A sulit nem mondanám el, ha nem gond. Amiket tudok, h szeret azok jó réstr videojátékok (én kb ugyanazokkal játszom, amivel ő). Meg ugyanazokat a streamereket nézi, akiket és hasonlók. Szóval szerintem meg lenne a közös hang sok dolog alapján, csak az első nagyobb lépés a nehéz. :/

máj. 10. 17:11
 13/14 anonim válasza:
Hallod most komolyan meg van hogy kire gondolsz. Mond el a nevét is azt úgy se ismeri itt senki. Hát ha tudok segíteni neked. Ezért is mondtam hogy a suli nevetírd le. Beszéljük meg privibe?
máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy kavarjon itt neked senki privátban...
máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!