Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben az esetben mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz, ezért előre is bocsánat.


Van egy lánybarátom, akivel 10es korom óta ismerjük egymást, most vagyunk végzősök, 1 hét múlva ballagunk. Ennek a lánybarátomnak tetszett régebben egy srác, aki szintén az évfolyamtársunk, ő is egy másik osztályba jár. Illetve vagyok én, mint szintén fiú a történetben. A lánybarátomnak már 10ben is ez a srác tetszett, viszont hiába adott jeleket a srác felé, az nem igazán viszonozta őket. Ez igazából ment körülbelül másfél-két évig, egy ideje viszont már nem.

A legtöbb dolog ami összejött közöttük, az a csókolózás részegen egy buliban, több nem.

A lánybarátom időközben megunta a várakozást, elkezdett más srácok felé is nyitni, így meg is szakadt az ismerkedés közöttük.

Én egyébként próbáltam bíztatni a lányt, hogy csak félénk vagy csak zavarban van, stb (bár fontos megjegyezni, hogy elég határozott kiállása van a srácnak) de végül abból is az lett, hogy egyszer mentünk haza, én a lánybarátommal a kétsávos út egyik oldalán, a srác a túloldalt, én pedig néztem, hogy mikor nézi a srác a csajt. Ebből végül az lett, hogy én szemeztem a sráccal, amin elkezdtem röhögni, meg a srác is. Kicsit beégettem a lányt.


Az utóbbi időben viszont feltűnt, hogy néha szokott engem figyelni a srác, pedig nem a lánnyal lógok. A pontos okát nem tudom, lehet azt figyeli, hogy mikor beszélek a csajjal, vagy a másik opció, hogy én tetszek neki. A probléma azzal van, hogy ő is nekem..

Ha tényleg meleg a srác, és tényleg én tetszem neki, ha összejönnénk, elárulnám a barátnőmet. Nekem mindig is nagyon fontos volt az etikus döntés meghozása mindenben, és úgy érzem patkányság lenne a részemről kikezdeni a sráccal.

Tudom, hogy sok a "ha" a sztoriban, viszont tényleg nem tudom mitévő legyek. Vagy a saját boldogságomat választom, vagy elárulok valakit.

Úgy érzem nincs mód arra, hogy ezt úgy mondjam a lánynak, hogy ebből ő ne sérüljön.

Persze lehet, hogy nem is meleg, és mindent csak én gondolok be magamnak, de ha mégis úgy alakul, akkor hogyan kellene döntenem?

A lány nem tudja, hogy nekem is bejön, csak annyit hogy meleg vagyok, a srác viszont tabu volt számomra pont ő miatta.



ápr. 27. 01:50
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem arulsz el senkit ,mert a lany mar lemondott rola.
ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb kérdés: tudhatja a srác, hogy meleg vagy?

Csak mert itt szerintem nem az "árulással" lesz a gond, hanem a sráccal. Smároltak a lánnyal egy buliban, vagyis max biszex lehet, de semmi nem utal arra, hogy az lenne. Oké, szokott néha nézni, de simán lehet, hogy csak azért néz, mert érdekli, hogy a csaj ki iránt érdeklődik újonnan (amennyiben nem tudja, hogy téged nem a lányok érdekelnek).

ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Miért lenne ez árulás? Ha a srác is meleg akkor eleve nem is volt esélye a csajnak

Én a helyedben azt mondanám a csajnak H figyu lehet meleg a srác azért nem jött össze veled hogy ezt kiderítsétek majd te rá mozdulsz

ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Van egy kisfiam, és így rendszetesen nézzük a Lármás családot. Pont van egy ilyen epizód benne... Csak ott az egyik Lármás lány, a Leni barátja van beleesve egy fiúba és közben meg nem meleg a srác, hanem Leni kell neki... Totál ez a sztori jutott róla eszembe... Szerintem teljesen rád illik. Nézd meg, egy korrekt baratságnál szerintem az életben is az van...

Bocs a rajzfilmes hasonlatért. Ha érdekel megkeresem az epizódot.

ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi de semmi árulás nem lenne ebben!
ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 abban, hogy egy olyan srácra vágyok, aki még a mai napig tetszik neki?

Nem tudom, én ezt akkor is árulásnak érzem.

ápr. 28. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsd meg a kérdést van egy csaj aki tetszik neked de ő a lányokat szereti, össze jön a lánybarátoddal aki szintén a lányokat szereti na most te hogy éreznél?

Örülnél neki hogy boldog a barátod vagy duzzognál hogy össze jöttek egy olyan személlyel akinél alapból esélyed sem volt?

ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2 lehet (sőt, több mint valószínű), hogy nem meleg, de arra sincs ötletem, hogy ezt hogyan derítsem ki. A szemezés mennyire működőképes? Nem provokáló?
ápr. 28. 21:00
 9/10 NTBS ***** válasza:

Próbáld meg.

Mit veszíthetsz?

ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb utána járni hogy volt e már barátnője,és ha igen meddig tartott

Gondolom csak tudod a nevét szóval nem annyira nehéz ezt kideríteni a mai világban

ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!