Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír és láttamozta le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír és láttamozta le az üzenetemet a csaj? (Bővebben lent!)

Figyelt kérdés
Nos tegnap előtt instán bekövetem egyik csaj ismerősömet. Visszakövetett, belikeolta egy kettő képemet. Tegnap este ráirtam, mert láttam hogy közös érdeklődési körünk van, és azzal kapcsolatban írtam neki, mert azért elég gyenge lett volna egy hogy vagy vagy egy mizu vagy ehezz hasonló dolgok. Na de azóta többször is elérhető volt tegnap is meg máma is, és le sem láttamozta.

ápr. 24. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elérhető állapot nem jelent semmit. Kicsit legyél türelmes.
ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tudom mi lesz az utánam jövő fiatalsággal de ezek a kérdések rettenetesen gázak.


Instagram... követés.... lájkok :D

Milyen ismerősöd ez? Közeli vagy csak tudja, hogy létezel és ennyi? Azért mert közös érdeklődési körötök van még nem jelenti azt, hogy vevő lesz rád. Milyen a személyisége egyáltalán? De a legnagyobb kérdés az, hogy miért nem élőben beszélsz vele? Tudod, ott kell lenni élőben és beszélgetni ami alapján eldöntöd, hogy érdemes egyáltalán jobban megismerni.

ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne már...

Mi van ha csak nem ér rá? Ne stresszelj mindent túl!

ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha napok múlva se írj, akkor valószínűleg nem érdekled, de olyan velem is volt már, hogy valami miatt napokat késett egy válaszom valakinek.
ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy csak nem mer válaszolni, vagy nem tudja mit írjon, vagy nem ér rá.
máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már írt, és ki is követett szóval lőtt ügy.
tegnap 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!