Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?16/L

Figyelt kérdés
Sajnos osztálytársam, igen tudom nem a legjobb választás :’) már fél éve nagyon tetszik a srác, próbáltam lebeszélni magam róla, de senki se tetszett annyira mint ő… (A termünk U alakú, mivel “meeting” teremből lett átalakítva osztályteremmé) Amikor csak felnézek, mert pl írtam órán, szinte mindig azt látom, hogy engem néz, rengeteg eye contact van. ami még furább, hogy a haverja (mivel mellettem ül) minden nap cukkol, pl.: “kérsz a kulacsomból vizet? (a crushom) is ivott belőle” meg egyszer a srác lementette az egyik close friends-es insta storymat és elküldte a haverjának( a padtársamnak) és màsnap mondta a haverja, hogy “mi ez a kép?” aztán kérdeztem , hogy még miről beszélgettek, és elfordult mosolyogva, “hát azt nem mondom meg” hozzá teszem, a kiszemeltem haverjának van barátnője.. Aztán remegő kézzek de ráírtam és elhívtam a suli bálba, de sajnos azt mondta hogy nem szeretne menni… Viszont, még nyáron rámírt suli utolsó napján, hogy haza értem e épségben, és egy szivecskét is írt. Nem tudom elengedni, szerintetek tetszhetek neki attól függetlenül, hogy nem akart a bálba menni velem?

ápr. 11. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet.
ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Őt kéne megkérdezni.Biztosat csak ő tud.
ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tetszhetsz neki, de az is benne van a pakliban, hogy szivatnak téged a barátaival. Lehetséges, hogy kéne írnod neki egy őszinte levelet, hogy megfigyeltél dolgokat és a félreértések elkerülése érdekében jobb lenne megbeszélni, hogy akar-e tőled valamit, vagy sem. Akár meg is próbálhatod kiugrasztani a nyulat a bokorból, hogy amennyiben ő nem akar semmit, engednéd más srácoknak is a közeledést.
ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Azt írta, a bálba nem akar menni, nem azt, hogy veled nem akar lenni.

Csak a szókincsbővítés kedvéért: tárgyalóterem, szemkontaktus, (kiszemelt), közeli barát, történet.

ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Ettől a szóhasználattól sztrókot kaptam
ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodról Kabos Gyula legendás jelenete jutott eszembe, amikor úgy hívták ebédelni, hogy szervírozzák a szuppét, amire visszakérdezett: Hogy mit csinálnak a micsodával?🤣
ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Szerintem is tetszhetsz neki.
ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem lúzerség abbol a 10 fiubol valogatni akivel osszezart az oktatasi rendszer, amikor van még min. 500.000 szoba joheto jelolt.

95% hogy balul sul el, vagy 1 even belul szakitas lesz, aztan megy a mega cringe eveken at. Eleve rossz parkapcsolati dinamika egesz nap egy teremben lenni.

Ezen kivul te is luzer vagy, o is annak tunik. Ha egy idosebb fiuval kavarnal, tortennenek dolgok, de itt lathatoan nem fognak, ovis cukkoláson es utalgatason es fel evente egy szives emojin kivul.

ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
#8 "Ha egy idosebb fiuval kavarnal" - Olyan fura, hogy egy tini lány a saját korosztályát akarja, ugye?🤔 Nem is értem, hogy miért 0%-os minden propagandaválaszod... XDDDD
ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%

9 - gondolom mert lepontoztad? Aztán pedig ezt felhasználod érvként, hogy nincs igazam, mert lepontoztál.

Beragadt a D betű?


Egyébként felőlem annyira ízlésficamos amennyire akar, de osztálytárssal kavarni örök lúzerség marad. Magas kockázatú szárnypróbálgatást olyannal csinálni, akivel össze vagy zárva évekre simán csak borzasztó ötlet. De legalább előfordulnak olyan kapcsolatok, amik ideig-óráig működnek legalább. A kérdezőé nem úgy tűnik, hogy ebbe az irányba halad. Vak vezet világtalant.

Észérveket ha tudsz produkálni, hajrá. Hiénaként fröcsögő nyálú röhögésedből már volt elég.

ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!