Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha nem ír vissza,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha nem ír vissza, de egyfolytában adja a jeleket ha személyesen találkozunk.?

Figyelt kérdés
Van egy nálam idősebb férfi és mindig adja a jeleket, tehát sokat néz, nagyon kedves velem viszont nem nagyon válaszol az üzeneteimre csak néha-néha viszont rengeteg dolga van a munkája miatt tehát lehet ez a válasz a kérdésre.Es én őrűlten szeretem és ez így fura nekem🥺

2023. márc. 31. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a felesége csekkolja.
2023. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Meg nem akar bizonyítékot majd az esetleg kiskorú ellen elkövetett szexuális erőszakhoz.
2023. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valójában lesz.r téged. Amikor olyan kedve van, elővesz, ha meg nem akar veled foglalkozni, akkor ignorál, mert tudja, hogy csorgó nyálú rajongóként úgyis ott leszel.
2023. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Az idősebb férfiak nem egy érzésekkel és gondolatokkal rendelkező emberként tekintenek egy tinilányra, hanem egy szűk lyukként. Nem tekint és nem is fog rád egyenlő félként tekinteni, az érzéseid értékelésére meg pláne képtelen.
2023. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a munka egy hülye kifogás. Milliárd ember dolgozik és randizik, tart fenn párkapcsolatot vagy nevel gyereket mellette. Neked se csak abból áll az életed, hogy 0-24 órában a suliban ülsz. Akit érdekelsz és foglalkozni akar veled, szeret téged, az önként és dalolva, hóviharban átgyalogol egyik faluból a másikba csak, hogy láthasson.
2023. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pedig ő tényleg más higgyétek el. Nem olyan férfi mint a legtöbb!
2023. márc. 31. 19:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem tud egy nap fél órát szánni rád? Spoiler: Mert nem akar.
2023. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Te meg tudod oldani, hogy legyen őrá időd, mert te akarsz foglalkozni vele. Itt a különbség.
2023. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ő is szokott írni csak néha nem válaszol csak 1 nap után max mivel tényleg rengeteg munkája van :(( és tudom hogy miket irtok de nem akarom ezt elfogadni
2023. márc. 31. 19:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukám 14 órában dolgozik, este tíz után jön haza, hullafáradtan. Mégse fekszik le úgy sose, hogy nem foglalkozik velem legalább egy órát, nem érdeklődik a napomról, beszélget velem más dolgokról is.


Ha valaki szeret, akkor nem csak a szabadidejét, hanem még a pihenési idejét is szívesen rád fordítja.

Olyannal nem érdemes leállni, akinek nem érsz ennyit. Az megérthető, ha nem tud azonnal ugrani, ha rápittyegsz, csak órák múlva mondjuk. De, hogy egy nap ne legyen pár órája, ami csakis célzottan a tied, az már nem.


És tudom, hogy ezt most rossz hallani, de hidd el, hogy minél több idő telik el, annál rosszabb lesz szembesülni a valósággal.

2023. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!