Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jeleket probaljak adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket probaljak adni?

Figyelt kérdés
Na szoval,a helyzet az hogy van egy srac,tavaly november ota halal szerelmes vagyok bele,es most megtudtam az egyik haverjatol hogy en is tetszek neki,a srac nem tudja hogy en tudom.A problema ott kezdodik hogy egyikunk se mer kezdemenyezni,a srac azt hiszi hogy en nem erzek semmit iranta,es szerintem ez miatt fel,vagy felti az egojat.Szerintetek milyen jeleket probaljak adni hogy en is erzek valamit?
2023. febr. 19. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mosolyogj rá (többet), esetleg egy titokzatos levél.
2023. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a haverjától tudod, hogy tetszel neki, szólj az egyik barátnődnek, hogy mondja meg a srácnak, hogy neked is tetszik ő. Ha ezt tudni fogja, ha akar tőled valamit, biztos fog lépni feléd.


Egyébként pedig próbáld keresni a tekintetét, szemkontaktust tartani, ha többször is viszonozza már akár rá is mosolyoghatsz.

Próbálj olyan helyzetbe vagy szituációba kerülni, hogy tudjatok akár csak pár szót is váltani. A lényeg, hogy felfigyeljen rád.

2023. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel füstjeleket, hangos kurjantásokat nem akarsz adni jelül, ezért amit az előzők írtak: mosoly, keresed a tekintetét eléggé irányadó lehet.

A barátnő elmondja sem rossz ötlet ahogy az előzőek írták, de igyekezz közelebb kerülni hozzá - ha kicsit egyedül van, véletlen tévedj arra, kérdezd meg mi újság vele, hogy valahol el lehessen kezdeni egy beszélgetést. Nyilván nem egyből le kell smárolni, de ha elég erős jeleket adsz neki, és egyre többet keresed a társaságát akkor egyértelmű lesz neki.

2023. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
idaig mindig szemeztunk,tartottuk a szemkontaktust,de mostanaba ugy viselkedik mintha nem is leteznek,nem egy osztalyba jarunk szoval eleg nehezkes a beszelgetes,tavaly amikor volt utso nap a karacsonyi vasar akkor beszeltunk,mert o oda hivott az asztalukhoz es beszeltunk egy kicsit,es a mult heten a haverjai nekem loktek.Mindig a szemebe nezek,probalom felvenni a szemkontaktust,egyszer egymasra is mosolyogtunk.Nem tudom hogy a viharba nem vette eszre rajtam hogy nekem is tetszik o.A haverjaval se beszeltem hanem ugy tudtam meg tole hogy a legjobb baratnomnek az egyik baratnoje egyutt van ezzel a bizonyos haverral es akkor ugye a legjobb baratnomnek a baratnoje kikerdezte a havert hogy a legjobb haverjanak(a sracnak aki nekem tetszik) ki tetszik es azt mondta hogy en,szoval eleg zavaros a tortenet tudom.
2023. febr. 19. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tényleg zavarosnak hangzik.

Tudom nem sokat segítek, ha azt mondom, hogy próbálj ráírni, mert még az a leginkább diszkrétebb mód arra, hogy elhívd valahova, vagy beszélgess vele.

Egyelőre szerintem próbáld a mosolygást folytatni, persze enyhén mosolygás elég.

De akár szerintem ha voltak jelek, be is vállalhatnád, hogy rá írsz, mert amint írtad volt már, hogy egymásra mosolyogtatok.

Fiúként be kell vallanom: néha ezek a jelek zavarosak, és tényleg nem akar rámozdulni az ember, mert fél a következményeitől. Úgy lett végül barátnőm, hogy megtettem a lépéseket a jelek irányába, és nem bántam meg. Néha fel kell vállalni a kockázatot, egy ideig biztos fájni fog ha azt mondja mégsem, de hidd el, nem lesz a világvége, főleg nem úgy, hogy nem vagytok osztálytársak, nem kellene egymást bámulnotok nonstop. És persze ott a másik kimenetel, hogy ő is hasonló véleménnyel lesz, akkor pedig megérte az a kockázat.

Tudom, hogy kellemetlen, és mit fog mondani, ezért stresszes, de megéri bevállalni. Saját tapasztalatból beszélve: nem minden fiú veszi a jeleket, ahogy a barátaimmal beszéltem, ők se minden jelet értenek, nem akarnak csak úgy vékony jégre lépni, hogy elsüllyedjenek. Én azt vallom, ahogy a mondás szól: aki mer az nyer. Szerintem próbáld meg, ha még azt is hallod vissza, hogy bejössz neki.

2023. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az, ha beszélgettek, mert ez egy elég konkrét jel, de mégsem sülhetsz fel, hiszen nem randira hívtad. Aztán, ha már a dumálás jól megy, akkor talizhattok sulin kívül is.:)
2023. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Es most a heten elkezdett az egyik haverja nekem jonni random,meg ugymond beszolni,nem kell nagy beszolasokra gondolni hanem ilyen kisebbekre.A baratnoim azt mondjak hogy hanem egyeb ram allitotta a srac ugye aki tetszik hogy cseszegessen.Szerintem meg csak siman taplo,de tetelezzuk fel hogy igy is van,ez miert lenne jo ugye sracnak aki nekem tetszik? Ezert mondom hogy ez szerintem hulyeseg,de azert gondoltam leirom,mert most ezen gondolkodom es kikellett irjam magambol ezt a gondolatom ezzel kapcsolatban is.

Es hat meg bekovetni se mertem instan se,szoval lehet eloszor azzal kene kezdeni.

2023. febr. 19. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár nincs instám, de bekövetni általában jó kezdeményezés szokott lenni, az is egyfajta nyitás.

A beszólogatós dolgokra pedig rá se hederíts. Ha idegesít, hagyd figyelmen kívül. Én személy szerint örülök egy olyan lánynak aki intelligensen kezeli le a dolgokat, nem kiabálva kikérve magának.

2023. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden válaszolóval egyet értek, és főleg #5-ös tanácsát érdemes megfogadni.
2023. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sulyos onbizalomhianyban szenved. Lehet tul jo csaj vagy, nem hiszi el, hogy bejon neked
2023. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!