Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lehetsèges, hogy senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetsèges, hogy senki irànt nem èrzek szerelmet ès egy fiúèrt sem vagyok oda?

Figyelt kérdés
Van egy sràc èvekig oda voltam èrte, fèl èvig szenvedtem, mert tudtam, hogy remènytelen, ès hogy baràtnője van. Aztàn egyre kevesebbet gondoltam rà, majd vègül teljesen közömbös lett szàmomra. Sikerült beletörődnöm, hogy soha nem lesz olyan hogy mi, ès elkezdett egy màsik sràc èrdekelni. Sokat gondolok rà, de mègsem èrzem úgy, hogy annyira nagyon oda lennèk èrte. Ő inkàbb ilyen baràtkènt èrdekel, mint règen amikor megismertem, ès a legjobb baràtokkà vàltunk, aztàn èn beleszerettem, jött az a sràc akin èvek utàn tovàbblèptem, majd úgy èreztem újra a règi legjobb baràtomat szeretem, ès most meg ott vagyok, hogy senkièrt nem vagyok úgy oda. Ez szerintetek lehetsèges, hogy senkièrt nem vagyok oda. Egy ismerősömtől sem hallottam olyant, hogy èppen senkit ne szeressen, ès nem tudom, hogy csak magam nem ismerem fel az èrzèseim, vagy tènyleg nem szeretek senkit se szerelemből.

2021. márc. 11. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, majd eljon a te idod.
2021. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eljön a te időd, köszön, és elmegy.
2021. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fog ez változni! Szerintem mindenki érzett már hasonlóan legalább egyszer tini korában, ez az idővel változik.
2021. márc. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális, én is így vagyok. Nem kell mindig folyton érezni valamit bárki iránt. Szerintem az nem normális, hogy még az előzőt el sem felejtettél, de már jön a következő.
2021. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!