Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt pszichopata csajok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt pszichopata csajok?

Figyelt kérdés
Akik kihasználnak másokat és ilyesmi.

2020. szept. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miért érdekel.
2020. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Mert szeretem őket.
2020. szept. 19. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Én hasonló vagyok.
2020. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ők sajnos nem szeretnek téged.
2020. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Én a szado-mazo lánykákat szeretem :D de csak a puffin adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot. :D
2020. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#5 Naon Fájintos vagy!🤣🤣🤣
2020. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ez mégis milyen kérdés?

Mi egyáltalán a kérdés célja?

Pszichopata lányt akarsz felszedni? Vagy mégis miért a tini párkapcsolatok: szerelem kategóriába tetted a kérdést?

Pszichopatával nem érdemes kapcsolatot kezdeni, bár sokszor nagyon megnyerőek tudnak lenni. Kellemes társaság, elbűvölő báj, de mindez csak felszínes álca. Egy pszichopata nő nem úgy használ ki mint ahogyan arról te feltehetőleg fantáziálsz mint pl.: hogy rádveti magát és meglovagol miközben te tetteted, hogy tiltakozol. A pszichopata, ha tényleg szemet vet rád, mert úgy látja, hogy valamilyen formában hasznot tud húzni belőled, akkor csak addig "kedves" amíg eléri a célját vagy látja, hogy a hasznodat veszi, utána meg összetöri a szíved (mert neked ugyebár vannak érzéseid, nem vagy pszichopata). Tapasztalatból tudom, hogy ilyen kapcsolatban lenni egy pszichopatával. Tönkre teszi a "normális" felet a párkapcsolatban. Addig kedves a pszichopata amíg hasznot húz a kapcsolatból, de nehogy azt hidd egy pillanatig is, hogy fontosak neki az érzéseid. Empátiát nem érez a pszichopata, bár remekül megtudja játszani, mert megtanulja értelmezni mások érzéseit (sajátjai nincsenek), hogy ezt kihasználva jobban tudjon manipulálni és kihasználni másokat.

De nyugi valószínűleg nem fogsz magadnak pszichopata csajt találni. Ő talál meg téged, ha akar valamit.

Javaslom, hogy inkább keress magadnak egy dominát, azt élvezni fogod.

Én egy 20 éves diagnosztizáltan antiszociális személyiség zavarú (ebbe a szociopata és a pszichopata is beletartozik) lány vagyok. Ez úgymond gyógyíthatatlan. A legnagyobb eredmény amit esetemben ellehet érni, hogy bármennyire is szeretnék a következmények ismeretében mégse legyek sorozatgyilkos. Ezt egyenlőre szépen tartom és csak apróságokban ártok ártatlan embereknek, amikért semmilyen büntetés nem járhat, mert még csak nem is szabálysértés. Csupán magamban képzelem el, hogy élve feldarabolok valakit miközben megjátszott kedvességgel társalgok az illetővel.Szenvedek attól, hogy gonoszságomat nem élhetem ki, mert ezzel megszegném az alapvető társadalmi normákat, törvényeket, amiért sajnos meg kellene fizetnem. Szomorú, de így csupán mások legális kihasználása maradt és persze az ámokfutó gondolataimba révedés, amellyel csupán vallási szabályokat szegek meg, de szerencsére ez utóbbi nem zavar elvégre vallásgyűlölő ateista vagyok. Elképesztő, hogy a mai technika mellett egy viszonylag jó közbiztonsággal rendelkező világban milyen nehéz "teljes életű" pszichopatának lenni. DNS azonosítás, biztonsági kamerák, műholdak... lehetetlenné teszik a mezei pszichopaták normális működését. Csak a magas pozíciókban lévő befolyásos pszichopaták tudják kiélvezni a helyzetet és kedvük szerint ártani másoknak. Hihetetlen milyen igazságtalan világban élünk. Mennyivel könnyebb lett volna Hasfelmetsző Jack idejében. Szinte könnybe lábad a gondolattól a szemem. De hát mindenkinek a maga korában kell boldogulnia.

Nem várom el, hogy bárki is megértsen. Én se értem mi élteti az átlagembert az unalmas becsületes életében.

Oh és még valami, ha valaki azt akarja, hogy kihasználják, az elveszi a pszichopata kedvét, mert ha kihasználná a felkínálkozó áldozatot, azzal pont az áldozat kedvére tenne, vagyis elmaradna az a "jó érzés", hogy rosszat tehet valakivel. De persze mivel a pszichopata végtelenül önző ezért inkább az nyerne, hogy melyik lehetőségből húz nagyobb hasznot: csalódást okozni valakinek vagy pl.: anyagi javakhoz jutni, a véghezvitt kihasználással és manipulációval.

2020. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!