Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam egy srácnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy srácnak a tudtára, hogy tetszik? (17/L) 1,5éve beszéltünk, találkoztunk utoljára.

Figyelt kérdés
Na szóval,a sráccal ugyanazért a sportcsapatért rajongunk,egy suliba jártunk(ő felettem járt egy évvel,szóval ő lassan 18). Másfél éve futottunk össze egy meccsen legutóbb,és akkor beszéltünk facen is...Sajnos ő nem abba a városba jár suliba,mint én,ő másik megyeszékhelyen kollégista. Így másfél év után,hogy kezdeményezzek beszélgetést? Nem fogok hülyének tűnni?:D Ugyanabban a táborban voltunk 4éve(jórég) , és akkor megtetszett,de valahogy ez a "vonzalom" elhalványult (jelekből ítélve én se voltam neki akkor közömbös,sőt legutóbb mikor véletlen megláttuk egymást a meccsen rám is kacsintott) de valahogy mégse,egyszerűen nem tudom,hogyan vegyem fel újra a kapcsolatot vele... Itt a nyár is,lenne idő akár találkozni,de nem akarok túl rámenős lenni...Köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 30. 03:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Annak fogsz, de ez már csak ilyen. Egy lány ismerősömre ráírtam ,akivel csak barátok vagyunk ,de nagyon régóta nem találkoztunk. A lényeg: úgy jött le ,hogy "te most mért is írtál rám" kategória. Végül kedves volt ,csak nem tudta elsőnek hova tenni.

Személyesen ,ha nem megy ,akkor messengeren írj rá,gondolom vagytok annyira jó viszonyban ,hogy válaszoljon.(Ő nem fog rád írni ,mert ugye te gondolsz rá)

2016. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már megint a kezdeményezős lányok....

NEm a ti dolgotok kezdeményezi. Ezt a nyálcsorgatást hagyd. Nevetséges.

2016. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 >_< ***** válasza:

#2 mégis miért ne? A srác egész biztos nem fog kezdemémyezni mert több mint egy éven át nem tett ilyet. Akkor had próbálja már meg, háta lesz belőle valami.


Kérdező: igen valóban furán jön ki, de kezdheted úgy hogy rég beszéltetek és kíváncsi vagy mi van vele, hogy kevésbé legyem fura. Aztán egészen véletlenül "rájössz" hogy milyen jó vele dumálni és megpróbálod elhívni valahova.

2016. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!