Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el randizni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el randizni egy olyan lányt akivel már évek óta barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Már régóta jó barátok vagyunk, és elkezdtem érdeklődni iránta, flörtölgettem, és nekem úgy tűnt hogy nem ellenzi, nem vagyok még biztos hogy hívjam el randira. Minden választ előre köszönök. (14/f)
2015. máj. 21. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szia nincs kedved ide vagy oda eljönni velem nagyon örülnék neki!
2015. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első válaszolóhoz Ne ÍRJ OLYAT A VÁLASZBA ,AMINEK NINCS KÖZE A KÉRDÉSHEZ!!


Tehát kérdező a válaszom :rendizz vele ( nem az első válaszolóra gondolok

2015. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már flörtölgettetek, azaz tudja, hogy többet is szeretnél töle esetleg és ezt ő nem ellenezte, (barátok lévén biztosan szólt volna ha ő nem akar többet), akkor egész egyszerűen csak állj oda elé, vagy ülj mellé amikor együtt vagytok kettesben valahol és kérdezd meg tőle, hogy mit szólna, ha elhívnád valahova amolyan randi randira. Mert ugye találkára nem hívhatod, mert ha barátok vagytok, gondolom naponta de legalább is elég gyakran szóltok egymásnak, hogy fussatok össze valahol.
2015. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tömör és "részletes" választ, megfogadom! Köszönöm mindenkinek aki időt szánt rám és válaszolt a kérdésemre!
2015. máj. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!