Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lenne értelme megpróbálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme megpróbálni újra? Vagy maradjunk a jelenlegi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel még 2021 végén randiztam kétszer. Az első tök jól sikerült, a második viszont így utólag visszagondolva elég béna volt (miattam, valamiért rástresszeltem és alig tudtam hozzá beszélni). Ezután azt mondta, hogy bírja a személyiségem, meg élvezte az együtt töltött időt, de nem kezdett el alakulni benne semmi. Az elmúlt egy évben kb havonta váltottunk pár szót, mostanában viszont egyre többet beszélünk, és ő is érdeklődik irántam. Szerintetek lenne értelme újra megpróbálni kezdeményezni, vagy hagyjam, és maradjon meg ez az "ismerősi" viszony? Én szívesen megpróbálnám újra, de félek, hogy ha rákérdeznék, akkor meg soha többet nem beszélnénk. Amit bánnék, mert tényleg jó vele beszélgetni. Eddig úgy voltam vele, hogy én nem kezdeményeznék újra, mivel ő utasított vissza, és ha szeretne mégis valamit, akkor lépjen valamit ő. De most már egyáltalán nem tudom. Az is lehet, hogy csak én látok bele sokat a jelenlegi helyzetbe... De nem tudok mit tenni, ő volt az első lány, aki iránt anno elkezdtem érezni valamit. :)

2023. jan. 1. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nyugodtan adj neki mégegy esélyt, sokat nem veszíthetsz vele :D
2023. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rákérdezni semmire.

Meg definiálni sem.

Töltsetek el minél több időt egymással. S ha működtök, észre sem veszed majd :-)

2023. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy olyan személy az életedben, akit fájna elveszítened? Ha a válasz "nem", akkor megérné megpróbálni.
2023. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #2 én szívesen töltenék vele több időt, de arra muszáj rákérdeznem akkor, mert másik iskolába jár, és én nem is a városban lakom, így kicsit komplikáltabb a dolog. :)
2023. jan. 2. 18:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt pár napban konkrétan többet keresett, mint amikor én próbálkoztam nála. De lehet, hogy csak barátkozni akar? Erre hogy lehetne rákérdezni? Teljesen összezavart.
2023. jan. 5. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Direkt és féldirekt módon is rákérdezhetsz. Az elsőt nem kell magyaráznom, a második pedig valami ilyesmi: "Alakul most neked valami valakivel?". Konkrétan nem kérdeztél rá, de le fog neki esni, hogy mi érdekel téged.
2023. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!