Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem is akart tőlem barátságnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is akart tőlem barátságnál többet ha a barátnőjét is akarta hívni?

Figyelt kérdés

Badoon ismertem meg a lányt és randizás célból regisztráltunk mindketten.

Első héten nem jött össze a tali miattam,a második hétvégén ő nem ért rá.

A beszélgetés közben azt mondta hogy ha hívom egy haverom, ő pedig elhivná a legjobb barátnőjét hogy négyen csináljunk közös programot.

Mondtam hogy inkább legyen kettesben,de nem írt semmit.

Ha már egy csaj felveti a négyes találkozás ötletét akkor azért teszi mert barát zónába tett?

Ezért akarta hívni a barátnőjét hogy jelezze hogy nem komoly a szándéka?

Pedig jeleztem felé hogy nem barátkozás a cél


2022. ápr. 2. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arról van szó, hogy biztonságban érzi magát ha ott a barátnője is, nem akar egy idegen emberrel kettesben találkozni elsőre.
2022. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja, hogy mi a pontos igazság. Én arra tippelek, hogy nagyon szoros barátságban van a barátnőjével, és segíteni szeretne neki barátot szerezni. De az is lehet, hogy nem meri bevállalni, hogy kettesben találkozzatok, és emiatt szeretné, ha először a barátnpje is ott lenne.

Szerintem fogadd el, aztán majd úgyis alakul, ha megvan a szimpátia, kémia. Lesznek randik kettesben is.

2022. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
14%
Nem bizony. Aki randizni akar, az nem hív meg több embert.
2022. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen betartja az online randizás alapszabályát, és nem megy el találkozni veled egyedül. Sose lehetsz biztos benne, hogy ki ül a gép másik oldalán, mi van ha te igazából el akarod rabolni? Ez csak óvatosság. Azzal hogy azt írtad neki, hogy kettesben szeretnél vele találkozni lehet hogy eléggé ráijesztettél.
2022. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!