Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért hagy teljesen figyelmen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagy teljesen figyelmen kívül?

Figyelt kérdés
Most 18 éves fiú vagyok, és ez a sztori kábé három éve tart. Kilencedikben elkezdtem írogatni egy lánynak az évfolyamomról, aki akkor tetszett nekem. Tudni kell rólam, hogy akkor nagyon béna és önbizalomhiányos voltam, szóval csak így titokban, üzeneteken keresztül mertem kezdeményezni. Élőben meg sem próbáltam, mert konkrétan lefagytam a gondolatára is, hogy mit kéne csináljak, mert feltételezem sejthető volt abból, hogy folyton beszélni próbálok vele chaten, hogy nekem bejön. Végül ő tette meg az első lépést három hónap beszélgetés után, és elhívott randira. Viszont én így, hogy ki lett mondva hogy köztünk van valami iszonyatosan bepánikoltam, és elkezdtem menekülni a helyzet elől. Kevesebbet írtam neki, ilyesmi. Elmentem a randira de mivel nagyon bénán viselkedtem ott (távolságtartó is voltam meg minden) egy ideig nem mertem ráírni, mert azt hittem, hogy elcsesztem. Viszont mikor pár hét múlva rávettem magam kiderült, hogy nagyon megsértődött, amiért nem beszéltem vele olyan sokáig, és friendzoneolt. Utána valahogy kellemetlen lett a beszélgetésünk. Nekem elég rosszul esett a friendzone, ő pedig elkezdett arról írni, meg attól tartani, hogy biztos utálom őt, amiért nem beszélek vele publikusan, de akárhányszor mondtam hogy nem, nem hitt nekem. Aztán nemes egyszerűséggel lekoptatott. Azóta többször is megpróbáltam kibékülni vele, és az elején még láttam, hogy nem közömbös irántam, de valamiért már nem volt hajlandó beszélni velem. Aztán ahogy telt az idő a köszönést is abbahagyta, a legutóbbi üzenetemre, amiben csak annyit írtam hogy hívásozhatnánk egyet nosztalgiából, nem is válaszolt. Én csesztem el vagy ő volt túl hideg? Mostanra feladtam de erre kíváncsi lennék

2021. nov. 24. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Egy jól sikerült randi után folytatnod kellett volna.

Vagy legalább a kezdeményezéseinél viszonozni azokat.


Te hidegültél el tőle és nem fordítva.

2021. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ezt sajnos eléggé elcseszted. Valószínűleg azt hiszi, hogy szórakoztál vele. Én a teljesen őszinte kitárulkozást javasolnám, ha menteni akarod a menthetőt. Tehát elmondod neki, hogy elbátortalanodtál de nagyon tetszik neked és ezt és ezt szeretnéd.
2021. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is az lenne a legjobb, ha leülnétek kettesben egy nyugis helyen ahol elmondod, hogy igen elb...tad és gyáva, önbizalom hiányos voltál azért viselkedtél így.


Ha látja benned az őszinteséget, önkritikát és a hibáid elismerését, megbánását lehet, hogy tudsz fordítani a helyzeten.


Viszont ha és amennyiben ez történik, és erre közömbösen/negatívan reagál akkor fogadd és engedd el végleg a csajt.

2021. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezt meg lehetne beszélni, csak egy megfelelő helyzet kéne hozzá. Próbálj ráírni, hogy szeretnél vele kibékülni, illetve rendezni a dolgaitokat. Egy próbát megér, maximum nem sikerül.
2021. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Mivel azt gondolta lekoptattad, ezért rosszul esett neki és nem akar veled beszélni. Nem egy nagy rejtély amit ki kéne bogozni.


Te rontottad el, de tegyük hozzá hogy nem tehetsz róla hogy önbizalomhiányos voltál és ebből fakadóan balfszkodtál. Mindenkinek vannak rossz időszakai, nálam szinte pontosan ugyanilyen randi volt, ahol hihetetlenül gáz voltam és zárkózott, lemerült. A végén ráadásul menekültem a helyzetből és gyorsan leléptem egy köszönéssel, ő meg nyilván azt hitte hogy vele van bajom, pedig magammal volt. Ezekből tanulsz és fokozatosan megismered magad, hogy milyen vagy és hogy miken érdemes javítani, miben lenne jó fejlődni.


A felettem lévők ostobaságot beszélnek, hagyd békén szépen a lányt. Volt egy esélyed, találkoztatok, szr volt és nem működött x ok miatt, ez már a múlt. Azt is elmondtad neki mi miatt, de nem hitte el, szóval főleg nincs értelme tovább erőltetni. Majd lesz másik lány, nem kell rohanni mindenki után, akinek ...cija van.

2021. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
0%
Miért hagy teljesen figyelmen kívül? Mi a ménkűt kezdjen valakivel, aki még nem találta meg a tökeit?
2021. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!