Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira, vagy várjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira, vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés

Hali. Van egy lány az osztályban, aki bejön. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mikor érdemes egy lányt elhívni randizni?

Azért várnék még vele, mert még annyira nem vagyunk jóban, csak nemrég kezdtünk el beszélgetni, de nem dumáltunk még olyan sokat. Főleg csak így csoporton belül. (Btw hogy lehet azt elérni, hogy kettesben dumáljunk? csak menjek oda valami random dologgal?)

Arra gondoltam, hogy suliban fogok vele próbálni a lehető legtöbbet beszélgetni, és egy hónap múlva lesz egy buli, ahová ő is jön, és ott megkérdem lenne e kedve másnap vagy azután kettesben találkozni.

De nem tudom érdemes e annyit várni, mert én szívesen elhívnám most is, csak mivel még annyira nem ismer, gondolom nagyobb az esélye, hogy csak fura lesz a helyzet, vagy simán elutasít. Ötletek, tippek, tapasztalatok?

16/f



2021. jún. 9. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Suliban nagyon nehéz mélyebb, ismerkédési töltetű kommunikációt folytatni. Suli után már jobb a helyzet, de mindenképp csak kettesben legyetek. Buliban nem beszélgetnék sokat a helyedben (és szerelmet sem vallanék), mert alkoholtól fűtve sokszor nagyon gáz szituációk alakulnak ki, melyeket tanácsos elkerülni. Buliban inkább érdemes csókolóznod vele, de csak akkor, ha előtte már kicsit jobban megismertétek egymást, és minimum öleléssel köszöntök egymásnak. Ha jól sikerül a csók, sínen vagytok. Ha elhúzza a fejét, nincs gond, alig fog rá emlékezni.

Hajrá!:)

2021. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úristen, azt hittem nem rakta ki a kérdést az oldal. Na mindegy, azért köszi
2021. jún. 9. 16:12
 4/4 anonim válasza:
74%

szerintem nyugodtan hívd el most hiszen a randi azért van hogy megismerkedjetek

sok sikert

2021. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!