Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lelki megcsalás helyrehozása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki megcsalás helyrehozása lehetséges? . Többi lent

Figyelt kérdés
Nos barátommal 2,5 éve vagyunk együtt nem volt semmi baj a kapcsolatban de tényleg. Úgy indult az egész hogy barátot akart és elkezdett beszélni egy lánnyal akivel elkezdte ezt túlzásba vinni veszekedtunk is sokat, de valahol megértettem próbáltam elfogadni mert nekem is van fiú haverom. Aztán a lány bevallotta tetszik neki és meg akkoris beszélt vele pedig úgy volt akkor nem fog. Aztán megszakították a kapcsolatot de barátom újra felkereste ez már a tudtomon kívül történt és a hátam mögött "kavartak" csakhat megtudtam. Azóta már hetek óta ez ment és amikor ezt megtudtam aztis megtudtam hogy találkozni fognak mondtam neki ne tegye de nem hallhatott meg és most ott tartunk hogy beleszeretett a lányba aki egy nyomorék és a találkozáskor is az volt ezért barátom mellettem döntött ( két hetet adtam neki dönteni) de most barátom nagyon kivan a kérdésem az lenne fiúk/lányok hogy veletek történt ilyen és ha igen hogy labaltatok ki a parotokkal? Egyáltalán lehetséges H elfelejti ha minden honnan letiltja? Tényleg van olyan H két embert szeret valaki?
2019. márc. 31. 21:38
 1/2 Djicecream1235 ***** válasza:
28%
Próbálj alkalmazni érzelmi zsarolást! Nagyon csúnya dolog, de ilyen vészterhes időszakban mindent lehet! Meg ugye szerelemben és háborúban mindent szabad! Kezd el mondani jeki, hogy tudod hogy ő sose hagyna ott, meg hogy milyen rendes és becsületes férfi, meg mennyire megbízol benne
2019. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy 2 emberbe szerelmes valaki, sőt, a beléd sem szerelmes a pasid. Ha szeretne nem más után koslatna. Ez a kapcsolat már a végét járja, hiába csinálsz bármit is. A hátad mögött kavart a csajjal, hazudott neked, nem is gondolt rád akkor. Szerinted van értelme megbocsájtani neki úgy, hogy egyszer már lazán hátbaszúrt téged? Nehogymár te sajnáld az álszent barátodat....jobbat érdemelsz nála!
2019. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!