Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak egy távkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak egy távkapcsolatban ok nélkül?

Figyelt kérdés
Készítettem egy fake accountot, és aról írtam az uncsimnak. Konkrétan összejöttünk, és én ezt mind viccként csináltam. Tudom hogy mocsok dolog és már meg is bántam, de nem szeretném elmondani hogy igazából én voltam, mert sose bocsátana meg. De nem is akarom fojtatni, ezért kéne egy jó ok azért hogy szakítsak vele. Kérlek segítsetek. Tudom hogy hibáztam, és már régebb kezdtem el de ha most elmondom neki még fogom sérteni. Mondjatok okokat amiért szakíthatnék vele de ne legyen szappanopera. Elöre is köszi a válaszokat :)
2018. dec. 9. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Igazából a saját bemenet szeretem. Regisztràltam, hogy megpróbàljam az ellenkező nemű el, de ràjöttem, hogy nem az igazi ének lenne, szóval bocsi.
2018. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A távolság miatt ez nem működhet és közelebb kerültem egy iskolatársammal szeretném vele megpróbálni, remélem megérted mindketten tudtuk mindvégig, hogy a távolság miatt nem lehet köztünk semmi.
2018. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy a távolság miatt ez nem működne közöttünk, kérlek ne haragudj. Mindkettőnk érdekében jobb, ha ezt abbahagyjuk.
2018. dec. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd hogy neked így nem megy(távolságra hivatkozva)
2018. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PestisPesta ***** válasza:
Egyszerü. A fék account-al úgy tevékenykedsz hogy sokszor fent vqgy, de nem írsz és ha ő írnleszarod. Így megutál leírja hogy szakít vqgy megbeszélitek oszt csá. Tapasztalatból merített szakítási tanács.
2018. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a sok tanácsot, de úgy szeretném ne tünjek bunkónak. Tudom hogy most elégedetlennek tükrök, de tényleg ha bárkinek van bármilyen ötlete, akkor is ha azt rossznak tartja, kérlek írja meg. Akkor is ha haszontalannak tünik a tanács. Minden segítséget nagyon szépen köszönök.
2018. dec. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!