Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jelent az valamit, hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent az valamit, hogyha olyannal álmodtam, aki nem tetszik nekem, viszont ő az én álmomban szerelmes volt belém?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy az egyik osztálytársam becsöngetett, beengedtem aztán bementünk a nappaliba. Mellesleg egyedül voltam otthon. Egy 15 percig gondolkozott a kanapén, aztán azt mondta, hogy el kell mennie. Én megöleltem, majd azt mondta, hogy az volt egész életében a legjobb érzés, amikor megöleltem. Mellesleg mi csak barátok vagyunk, nekem nem tetszik, és úgy tudom én sem neki. Ez vajon jelenthet valamit?

2017. nov. 14. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Nem szerintem ez semmit sem jelet, hisz ez csak egy álom.Az agy az alváskor a legaktívabb szóval mindenféle hülyeséget összeköt:)
2017. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy jelent valamit. Különben nem álmodnál róla. Vagy nem emlékeznél az álmodra. Lehet tudatosan nem akartok együtt lenni, de a teste, a mozgása bejön neked szexuálisan. Az álom a te érzéseidről szól, de nincs kizárva hogy lehet köztetek valami. Ha nincs senkid, nyithatsz felé, jobban megismerkedhetsz vele. Nincs veszteni valód. Meg érdemes mindent kipróbálni.
2017. nov. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves #1! Nem igazán értenék azzal egyet, hogy az álmok nem jelentenek semmit.De azért nagyon köszönöm válaszod! És kedves #2! Nagyon szépen köszönöm a válaszod, elkezdek vele beszélgetni, mellesleg nem igazán szeretném egyenlőre komolyra fordítani a dolgot, ugyanis fiatal lennék még hozzá. Viszont tudni szerettem volna.
2017. nov. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!