Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-25 éves lányok, nektek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-25 éves lányok, nektek mi jön be egy fiún?

Figyelt kérdés
Mi az, ami igazán számít? 100%-ból mennyi belső és mennyi külső? Titeket hogyan/mivel szerezhetne meg könnyen egy fiú? Kort is köszi:))

2015. dec. 13. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nálam a srác magassága nagyon fontos... Olyan 80 a belső és 20% a külső. Ha tud szeretni és úgy vislekedik velem, mint egy emberrel akkor van esélye

16L

2015. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
A pénz, a kocka has, legyen helyes a fiú ennyi kell nekik csak, ha nincs meg egyik sem basztad
2015. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha azt mondaná hogy van Fifa16-om engem megszerzett:D
2015. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Szia! A személyiség nagyon fontos. Legyen magabiztos, de ne nagyképű. Lehessen vele normálisan beszélgetni és legyen közös téma is. Én azt mondom 70% belső, 30% külső. Amivel megszerezhetsz egy lányt (szerintem) : Kedvesség, odafigyelés, törődés, önbizalom, humor. Észrevehetően közeledj felé, de azért ne legyél túl rámenős. 15/L
2015. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szerintem nem mindnek a pénz meg a kockahas számít
2015. dec. 13. 20:16
 6/21 anonim ***** válasza:

#2:Te most jó nagy hülyeséget mondtál :D Ennyi erővel mondhatom azt,hogy a fiúknak meg csak az számít,hogy nagy melle és feneke legyen,legyen 40 kg és legyen Barbi.

Igen,vannak olyan lányok,akiknél csak ezek számítanak,amiket mondtál,de ha te eddig csak olyan lánnyal találkoztál,akkor az mind k**va volt..mert egy normális lány nem így gondolkodik ;) Biztos te is fogsz találni egyszer egy normális lányt,de ha te eddig csak ilyenekkel találkoztál,akkor valószínűleg olyanokat is kerestél..

Amúgy a kérdésre a válasz:Legyen okos és vicces.Ez a 2 fő feltétel,ezek mellett nyilván szeressen és érezzem magam mellette a legnagyobb biztonságban és teljesen önmagamnak :) Legyen nyitott és ne legyen beképzelt bunkó.Külsőségek ezek mellett eltörpülnek,de a zöld/kék szemért oda tudok lenni :D Ja és sehogy nem tud könnyen megszerezni..harcoljon értem,és lehessen látni rajta,hogy tényleg szeret és együtt szeretne lenni velem..csak úgy 1 nap alatt nem jönnék össze senkivel.:) Bár még amúgy sem érzem annyira magamat teljesen készen egy kapcsolatra. Viszont ha spontán és kedves velem,érdeklődik irántam,látom rajta,hogy érdeklem és tetszem neki,akkor nyerő a dolog :) Azt mondanám,hogy 80-85% belső,és 15-20% külső :) 15/L

2015. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Szerintem sem. Azert számít a külső, de egyáltalán nem minden. Sok sikert :) (#4 voltam)
2015. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja és az udvariasságot,intelligenciát lehagytam.Ezek is elég fontosak :)
2015. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. dec. 13. 20:22
 10/21 anonim ***** válasza:

"harcoljon értem"


Ezt hogy érted? Mert én azt tartom a normálisnak, hogyha egy lány elutasít, akkor nem próbálkozom többet nála, mert valószínűleg csak idegesíteném.

2015. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!