Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért olyan fura ez egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fura ez egy 16 éves lánytól? Többi lent.

Figyelt kérdés
Akárkinek mesélek az „életfelfogásomról”, mindenki szerint rossz és negatív. Nem hiszek a szerelemben, függetlenül attól, hogy a családomban mindenki házasságban él és nem jellemzők a válások. A velem egykorú lányok (és fiúk) életének középponjában a társkeresés és a bulizás áll. Kérdem én: minek? Persze, nem szólhatok bele, és nem is teszem. De nem értem, rám miért néznek furán, ha én ezeket kijelentem, ha én egyszer én nem ítélem el őket? Mi abban a fura, hogy én nem hiszek abban a mesében, hogy egy fiú és egy lány PONT egymásba szeretnek bele? Mert addig oké, hogy megtetszik valakinek valaki, annak a valakinek meg másvalaki. De hogy pont egymásnak. Szerintem 100 esetből 10 ilyen lehet kb. Érdekelne a ti nézőpontotok, szerintetek is én vagyok fura? Nyugodtan jöhet pozitív és negatív válasz is, persze csak normális stílusban! :)

2015. szept. 13. 20:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem fura. Nagyon sokan így látják a dolgokat, ahogy Te.
2015. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem is vagy fura.
2015. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kicsit negatívan állsz hozzá a dologhoz.Gondolom még nem voltál szerelmes úgy hogy viszontszerettek.
2015. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#3, ez így igaz, de nem emiatt van ez.:)

Rájöttem, hogy jó sokáig igen gyerekes álomvilágban éltem, mert nem igazán van olyan, hogy SZERELEM, csupa nagybetűvel. És ez nem a "csalódások" miatt van (de utálom ezt a szót.)

Itthon meg nem tudom hogyan adagoljam be, mert én nem igazán tervezek bárkivel később sem kapcsolatot, esetleg házasságot, mert valahányszor céloztam erre, Anyu kiaakadt, hogy mi az már...

2015. szept. 13. 20:39
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
16 vagy.. majd 5 év mulva máshogy gondolod..
2015. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Miért gondolnám máshogy. A korombeliek pont nem úgy gondolják, mint én. Miért gondolkodnék máshogy 5 év múlva? Ők már akkor valószínűleg jegyben járók lesznek, nekem pedig nem hinném, hogy változna a véleményem.:)
2015. szept. 13. 20:55
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre még normális ,hogy így gondolkodsz , legalább is ennek kellene normálisnak lenni , csak sajnos ez az egész dolog tévútra ment és az az elfogadott ,hogy 14-15 évesek fülig szerelmesek egymásba szex , buli stb...


Szerintem pár éven belül ( 4-5 ) egyébként téged is el fog érni a szerelem ahogy előbb utóbb mindenkit , akármennyire is tiltakozol ellene.


Gondolj csak bele , elvégzel valamilyen sulit , tegyük fel dolgozni fogsz , és külön lakásban fogsz lakni . Munka mellett "sok" lesz a teher a válladon , az elintézni való , idegesség és hiányozni fog az életedből valaki akivel ezeket megoszthatod , ő pedig kiálljon melletted , támogasson .


Ez legalább is az én véleményem.


18/F

2015. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
azért mert még nem vagy érett.. szerinted mennyi minden fogja formálni a személyiségedet a következő 5-10 évben? milliónyi dolog. Ki lehet mondani, hogy téged nem érdekel a dolog, v nem vágysz rá, de úgyis lesz egy pont, amikor már igen, vagy vki megfog és nem tudsz elmenni mellette szó nélkül.
2015. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#7, mintha csak Anyut idézted volna.:)

Tény és való, hogy kell, aki segít, leveszi a terhet a vállunkról, pláne az esetemben, mert szerintem képtelen vagyok az önálló életre.:D

De nálam ez az egész kissé a gyengeség jelének tűnik, és nem akarok senki előtt sem gyengének tűnni! Pláne nem valaki olyan előtt, aki egyébként bármikor megcsalhat, átverhet, megbánthat, mert mostanság ez a menő.:)

Valamilyen szinten némileg „lázadás” is nálam ez a viselkedésforma.:)

#8, biztosan van olyan ember, aki nem volt még szerelmes, mert nem olyan típus. Elvégre akkor nem volnának örök egyedülállók. Oké, lehettek szerelmesek, de valamiért csak nem jött össze nekik a dolog, tehát jobban megéri mégsem küzdeni az érzéssel, nemde? :)

Amúgy mindenkinek ment a zöld pacsi.:))

2015. szept. 13. 21:06
 10/30 anonim ***** válasza:
nos.. nem. :D na mindegy, majd kialakul.
2015. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!