Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes megpróbálni újra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálni újra?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 hónapos kapcsolatom, ami az első is volt nekem egyben. Neki már volt előttem egy 3 hónaposa. Velem vesztette el, mert bennem bízott meg először. Minden jól ment egy darabig, voltak kisebb viták a családjával kapcsolatban, mert volt ami nekem annyira nem tetszett bennük. Elején nehezen viseltem el a távolságot, és hogy csak hétvégente vagyunk együtt 3 napokat. Majd március körül kezdtem megszokni, az egészet, és a szünet után miután felborult a bioritmusunk, 5 órákat aludtunk. Azon a héten volt egy nagy összeveszés, mivel feszült volt egy töri szóbeli miatt. Lefelelt 3 napra rá, de nem úgy sikerült neki, elmondtam neki, hogy többet tanuljon. Másnap beszeltünk, majd 3 percre rá bekattant és masfél óráig sírt és itt kett vége felőle, a barátnői nyomására is csak megjegyzem. Ezután pár napig nem írtam neki, majd ráírtam, de azt mondta, hogy nem akarja megbeszèlni személyesen. Szüleink cseréltek cuccokat, az ő apja állítólag azt mondta az enyémnek, hogy a lány tiszta ideg az érettségi miatt. Kérdés: van értelme valami levelet írni neki, amiben leírom ezt az egy hónap érzéseit, hogy teljesen rájöttem a hibáimra stb.. Amikor szakított azt mondta, hogy a túlzott nem elveszíteni vágyások miatt veszítettem el. Rengeteg minőségi programot csináltunk együtt, voltunk síelni is. Tényleg olyan, mintha nem ő lett volna aznap.

#ex #ex-barátnő #visszahódítás #Párkapcsolat előről #Van esélyem még a barátnőmnél #Volt barátnő esély
máj. 7. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nagyon sokszor nehéz volt elviselni, hogy volt barátja, de már ezt teljesen átgondoltam az egy hónap alatt. Biztos, hogy nem más miatt hagyott el.
máj. 7. 14:10
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, rengeteget fejlődtem szellemileg, ès nem vétenék hasonlo hibákat.
máj. 7. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj, nekem az jön le az írásodból, hogy te már eldöntötted hogy nem szeretnéd elengedni, és még próbálkoznál. Lehet, hogy lenne értelme, lehet, hogy nem, fogalmam sincs, nem látok/unk bele az életetekbe, személyiségetekbe, vagy a volt kapcsolatotokba.

Egy dolog biztos: szerintem várd ki az érettségi végét. Ne kavard fel szegény lányt pont most, főleg ha egyébként is nagyon ki van az érettségi miatt.

máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindketten nagyon vártuk már ezt a hetet, hogy lemenjen, és többször legyünk együtt. Nyaralást is foglaltunk le még januárban, és rengeteg programot terveztünk. Az érettségi közeledtével a szülei szigorúbbak voltak, csak egy alvás volt egy héten, hogy tanuljon, ami nekem szintén nehéz volt kicsit, mert én nekem nem kell annyit tanulnom mint neki. De ezeket a hibáimat már teljesen kijavítottam. Neki csütörtökön van egy angolja. Utána gondoltam valamit kitalálni, hátha.
máj. 7. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes, ne engedd el!
máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De valamiért mégis meglépte..
máj. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!