Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit javasoltok hogy tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok hogy tegyek ezesetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy van egy fiu akivel mar talalkozgattunk meg már szinte mondhatni együtt vagyunk. Azonban kiderült hogy neki a szülei nagyon vallásosak ugymond és nem

tolerálják azt, hogy egymásnál aludjunk. Nagyon imádom a fiut és nem szeretném emiatt hagyni csak a probléma az hogy sajnos nem fél órára lakunk egymástól. Nem tudom egyetemi tervei micsodák hogy külön akar e költözni de szerintetek ebben az esetben mi lenne a jo megoldás mert én tanácstalan vagyok?


ápr. 14. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
16 év alatt nem regisztrálhatsz ide.
ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a baj a vallásosokkal.


Még gyerek cipőben vagytok.


A srác kivívhatja azt, hogy ne eröltessék rá a szüleik a vallást. Ez viszont az ő dolguk.


Ha pl huszonévesek lennétek már és leváltok a szülőktől ott más a helyzet. Ott méginkább határokat kell húzni a szülőknek, hogy immár saját utatokat járjátok, saját hit és nézetek alapján.


Gyerekként amíg mindent biztosítanak, addig kiszolgáltatott az ember.


Ez az ő családi ügyük. Beleszólásod nincs más dolgaiba.

ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!