Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veszekedés utáni időszak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés utáni időszak miért ilyen? Nagyon fura a csaj

Figyelt kérdés

Én imádom szeretem ezt a lányt, sajnos 2 külön városban lakunk és csak 2 hetente tudjuk megoldani a talit. Megbeszéltük hogy eljön, ittalszik(volt már ilydn többször), de aztán másnap már nem akar ittaludni, nagyon csúnyán összevesztünk, nagyon gyászos most is a hangulat. Most eljutottunk arra a pontra hogy mind a ketten félreértettük a másikat, és ez után azzal jött hogy nem hajlando egyből kibékülni velem. Utána azzal jött hogy sok neki minden, az otthoni teendők, stb.(arra se mondott nemet hogx fárasztó "sok" vagyok neki).

Nagyon tanácstalan vagyok, volt már egy hasonló összeveszésünk amikor 2-3 héten keresztül alig akarta elmondni h mi a baja, azt tudtam h velem kapcsolatos és rossz dolog (érzések), nem kizárt hogy ugyan olyanok mint most. Viszont akkor utana sűrű elnézés következett és sajnálta minden tettét hogy elhanyagolt akkor. Most nem értem hogy ugyan az a helyzet áll fent, vagy tényleg ennyire sok vagyok neki. Nem mondom hogy nincs dolga, mert hazaér suliból nem csak tanulnia kell hanem ott vannak a szülők, tesók, házi munka, főzés mosás takarítás, sorolhatnám napestig...

De akkor nemértem ha eddig mindig ez volt akkor most miért változott.

Mi tévő legyek?

Szerintem enyhén van hogy depressziós ez miatt, és nagyon önbizalomhiányos, én próbálom belé a leket önteni, de én is el tudok fáradni.

Kérlek segítsetek mert tanácstalan vagyok.



2023. ápr. 27. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Üdv a felnőtt életben. Annyi a meglátás hogy nem feltétlenül miattad van a dolog saját lelkével lehetnek gondjai, ami nem enged veled boldognak lenni. Próbálj meg levenni dolgokat a válláról. Ha tudsz teendőket segíteni neki. Egymást támogatni. Próbálj meg te sem megszakadni. Néha álljatok meg pihenni, kapcsolódjatok ki együtt. Szeressétek egymást. 30/F
2023. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nonameboi ***** válasza:
79%
Hümm... teljesen egyetértek, #1. Sok volt neki ez az egész, biztos szomoru és csalódott. Szerintem a legjobb amit tehetsz hogy kedves maradsz hozzá, kimutatod hogy tényleg megbántál mindent, és ott segítesz neki, ahol tudsz. ha jól mennek a dolgok, sínen lesztek megint. az idö minden sebet begyógyí.
2023. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is az a gond hogy elege lett ebből, és ilyenkor kizár mindent, ami le is jött a flegma viselkedéséből. A vállaról nem tudok terhet levenni ugyanis több mint 1 órányira vagyunk egymástol, annyit tudok tenni hogy lelkileg támogatom és erősítem, ennyi a legtöbb, meg nyílván ha talizunk akkor kikapcsolódunk, legutóbb is egy pia nélküli "házibulit" csaptunk.
2023. ápr. 27. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"nem hajlando egyből kibékülni velem" - Nekem ez a mondat szúrta ki a szememet. Ez az a pont, aminél én komolyan elbeszélgetnék egy lánnyal, mert ez konkrétan műsértődés, alig van mögötte valami.
2023. ápr. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell komolyan elbeszelgetni, mi nők makacsok vagyunk, érzelem motivál és hajt minket, és igen szeretünk néha sokáig lenne a sértődött félben hogy érezzük hogy szeretnek minket és ezért szeretgetnek oda figyelnek ránk még ha csak annyiért is hogy bocsássunk meg.
2023. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

En nemtom kinek mennyi a toleranciaja, de ha velem csinalna ezt egy csaj en elkuldenem az elso alkalomkor.


Ha valami baja van ne varja el hogy belelassak a fejebe es kitalaljam mi a gondja konkretan, aztan ezt csinalja hetekig huzza az agyam?


Ha velem lenne baja mondja meg meg barmi de ez a szorakozas pont az ellenkezoje a felnott eletnek. Ezt 11 eves pubertas lanyok/fiuk szoktak csinalni. Bar elofordul egy joparszor ez meg felnott korban is...

2023. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te is jártál már így, azért ne legyél ilyen.
2023. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Mentális beteg. Keress ép elméjű nőstényt, vagy szenvedj. Én biztosan nem tolerálnám ezt egy alkalomnál tovább. A barátnőmmel évek alatt tartó lángoló szerelem, együttélés, különélés, mindenféle élethelyzet alatt egyszer sem vesztünk össze vagy csináltunk ilyen toxikus szarságokat, mint a csajod.
2023. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nonameboi ***** válasza:
Adj neki idöt, ahogy már mondták, müsértödött, majd rájön hogy ennek semmi értelme, és bocsánatot is kér akár.
2023. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!