Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz lányoktől kérek tanácsot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányoktől kérek tanácsot, hogy milyen gyakran veritek ki egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran kell, vagy szereted csinálni, hogy lehet jó kb???

Légyszi konkrétat írj, ami neked tapasztalat most és úgy működik, vagy működött a barátoddal, de ne általános semmi izért, hogy ahogy kiadja, meg hasonlók... Köszi, ha rendes választ adsz, akár privátban.



2022. márc. 20. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer csináltam csak a volt fiumnak
2022. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Olyan gyakran cdináld ahogy ő igényli. A szex miért nem opcio?
2022. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Én férfiként írom, hogy a kiverés nem rossz, de akkor inkább már használd a szádat is.

Nincs erre recept, de amit jó ha tudsz, hogy egy férfi a "minél többször, annál jobb a csaj" elv szerint él. Szóval neked kell tudnod, hogy egy srácról (a barátodról) van szó vagy esetleg te random akarsz valakiknek ilyet csinálni.

2022. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Én is ezt kérdem:

Miért nem szopod le rendszeresen?

Nagyon értékelné a pasid.

2022. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
1-2 naponta
2022. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
minden nap amikor taliztunk. Ennyi járt neki cserébe hogy ne erőltesse a szexet ha én még nem voltam rá kész.
2022. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Amikor taliztunk,szinte minden alkalommal kivertem neki,de egy idő után inkább szájjal csináltam
2022. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne teljesen huzd vissza a fitymát.
2022. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jöhetne nekem is egy lány, aki szereti sokszor kiverni, nem baj, ha punciba még várni akar!
2022. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!