Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek van a ruhatárat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van a ruhatáratokban bármilyen olyan ruha, ami a párotok kedvence és kifejezetten szereti, ha azt viselitek?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül lenge, direk szexuálisan izgató darabokra gondolok, hanem bármi lehet.

Ha igen, mi ez a ruhadarab, és miért szereti??



2021. ápr. 18. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Van ilyen több féle is, van egy rövid fekete fehér, kockás szoknyám, amit nagyon szeret térdharisnyával látni rajtam. Ezt nyilván azért szereti, mert kicsit erotikusabb beütése van.

Van egy bő újjú sötétzőld blúzom, ami inkább kicsit elegáns.

Egy világoskék magasderekú rövidnadrágom amit szintén azért szeret, mert rövid.

És egy bordó fekete szövet melegítő gatya az egyik kedvence. Ezt nem tudom konkrétan miért szereti annyira, mert se nem erotikus, se nem semmi exrta, csak egy sima otthoni gatya.

Meg nyilván neki is bejönnek a csipkés harisnyák, bugyik, meg melltartók, de az melyik férfinak nem?

2021. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Most hogy belegondolok, soha nem dícsérte meg egy ruhámat sem. Viszont ha valami szerinte nem áll jól rajtam, azt azonnal megjegyzi 🤔
2021. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nyáron bármilyen egyberuha és magassarkú.
2021. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
99%
Egy nyári kékvirágos egyberuha a párom kedvence, kb. térdig ér, és teljesen egyszerű szabású. Fogalmam sincsen, miért pont ez jön be neki.
2021. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Az én barátomnak az egyik farmernadrágom tetszik.Állítása szerint azért mert kiemeli nagyon a combomat meg a combom kulso részét ami neki nagyon tetszik és beindul tőle😅

Van egy-két csipkés tangám ami szintén nagyon bejövős neki. 19/l

2021. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy van
2021. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
87%

Barátnőmnek van pár amit a kedvemért vesz fel.

Pl nagyon tetszik ha szoknyában van.+magas sarkú :)

Ezen színesek eltérő fazonúak,fekete,vajszínű,meg virágos szürke.

Amúgy ő régen fel nem vette volna.

Mikor olyan kedve van kicsit ki csinosítja magát nekem 1-1randira csini ingblúz(ok) meg szoknya :) rendelünk kaját +romantika stb

Este meg csini hálóruha +köntös.

De ő magától nem hordaná .

Csak amolyan inponállás képp.

Természetesen nem mindíg,és nincs is erőltetve.

Van akinek ezek a ruhák hétköznapiak,de an aki nem szereti annyira.


Szerintem ezzel sokan vannak így.

Haver mesélte h 28 éves csaja simán szoknya meg matrózblúzba rá mászik csak mert tetszik a srácnak.Meg volt hogy otthol majd egész nap abba volt,(Mondjuk a csajnak is bejön az a felső).

Amúgy az is tök jó kombó.


Rajtam a barátnőm meg mindig inget látna,persze mindig nem kapja meg :) éheztetni kell kicsit néha

2022. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Labda volt spori! Feliratú póló, mert mindketten imádjuk a focit és ez jó poén
2022. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
15%
A vibrátorom
2022. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy kimondottan kedvenc van-e, de gyakran mondja hogy szerinte mit vegyek fel éppen, mert azt imádja rajtam. :)
2022. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!