Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom nem foglalkozik velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem foglalkozik velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt úgy 7 hónapja összeköltöztünk,de nem mennek simán a dolgok sokat veszekedtunk máskor is de az utóbbi időben más lett nagyon sokat dolgozik 13-14 órákat csak éjjel jön haza és szinte semmit se foglalkozik velem mikor haza jön nem hogy velem legyen beszélgessunk egy kicsit inkább nyomkodja a telefonját fojton a telefon miatt veszekszünk úgy érzem neki fontosabb a telefon mint én ! Mikor beszélni akarok akkor fojton azt mondja nincs kedve fojton veszekedni hagyjam vagy hogy un és hogy inkább dolgozna fojton csak hogy ne jönne haza 🤦 én kérdeztem hogy velem akar e lenni azt mondta igen nem csal meg azt biztosra tudom de akkor nem értem mi baja hiába mondom el neki hogy nekem rosszul esik ő nem érti meg néha ojanokat mond hogy útjain hamarosan szét válnak és mikor rá kérdezek hogy biztos azt mondja nem már nem értem mi van vele de az utóbbi időben nagyon elhanyahol engem

2020. nov. 4. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége van. Fogd a cuccodat és pályázz el onnan. Keress olyat aki megbecsül.
2020. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 év után már nem képes bele vinni vmit ő is a kapcsolatban az tök gáz :(

Ha még beszélgetni sem szeretne az már rég rossz...

2020. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj még vele beszélni, hogy ezzel nagyon megbánt...ha nem fogja fel hagyd. Nem érdemli meg, hogy pazarold rá az idődet.
2020. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Üljetek le beszélgetni és közöld vele, hogy te már ezt nem birod, mond azt, hogy nagyon hiányzik neked az együtt töltött idő és hogy neked nagyon szükséged van az ő társaságára. Ha ezek után is le ráz téged akkor azt jelent, hogy ő már semmi újat nem tud mutatni a kapcsolatotokban és ez nagy baj. Még ha sokat is dolgozik az nem kifogás, hogy fáradt, muszály töltsetek együtt pár orát.
2020. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd neki, hogy miért nyomkodod folyton a telefont, hanem ha befejezte, kérdezd meg, milyen volt ma a napja, hogy tel a munka, nem tudom, mit dolgozik, de a munkával kapcsolatban kérdezd, de ne szidd állandóan, azt is megkérdezheted, van valami érdekes a facebookon, ha mondjuk, azt nézegeti, vagy írt valaki valami fontosat?De ennek a kapcsolatban tényleg vége van, miért költöztetek össze, ha már előtte is veszekedtetek?
2020. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet a helyesírásod az oka?
2020. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!