Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk!! (Inkább gimisek) ti is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!! (Inkább gimisek) ti is kibeszélitek a lányokat egymás között? Ha igen, mennyire részletesen?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nálad mit jelent a kibeszélés, de igen, megbeszéljük, ki mit vett fel, hogy állt neki, de az életében nem turkálunk.
2020. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és itt elég sűrűn pletykálnak a fiúk(szinte mindig az osztályombeli lányok a témák). Vannak akinek a melltartó méretei is terjednek, szóval elég részletesen megy a dolog.
2020. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Sőt, a meztelen fotókat is megmutatjuk a haveroknak. Sok csaj küld.
2020. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, meg szoktuk beszélni kinek ki az esete hogy ne mindenki ugyan arra a csajra álljon rá egyszerre. Meg jobb barátokkal megbeszéljük kiről mi a véleményünk egymás közt, de nem pletykálunk szét semmit nem vagyunk öregemberek.
2020. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Attól függ mit értünk kibeszélés alatt. De egyébként ha szóbajön valaki akkor általában mondunk pár szót hogy én bírom/nekem bejön/nem szimpatikus stb. és kb annyi. Szóval nem merülünk el nagyon a részletekben. Nem hinném hogy olyan nagy dolog lenne amúgy ez. Mindenki mindenkit kibeszél. Az már más ha pletykálgat, nem valós dolgokat terjeszt stb.

És nem hinném hogy egyoldalú lenne, tehát nemtől függetlenül bárki kibeszélhet bárkit.

2020. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 De La Cruse ***** válasza:
50%
A fiúk csak a fontosos dolgokat beszélik meg.
2020. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szakitas utan nagyon kibeszelik....
2020. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én már kicsit túl vagyok a gimin, de azért elmondom én is, hogy néz ki ez a dolog.


Az előttem szólók egyébként nagyjából korrektül leírták. Az a helyzet, hogy ebben a korban a fiúk gondolkodása nagyon erősen a szexualitás körül forog. A szemünk állandóan a lányokat keresi. (Ez azonban egyáltalán nem azt jelenti, hogy a fiúk csak "azt" akarják - az értelmesebbje legalábbis semmiképp. Mindezzel együtt az abban a korban ébredő testi vágyak azért eléggé eluralják a mindennapi gondolkodást. Ez egy ösztönből fakadó dolog, nemigen lehet vele mit kezdeni.)


Egymás között megbeszéltük, hogy kinek ki jött be, ki milyen csinosan öltözött aznap ("Láttad, ma xy-t? Húú, ne tudd meg...", ilyesmik :D), stb. Pletykálgatni viszont (magánéletről, szokásokról, ki mit csinált, stb.) nemigen szoktunk.

2020. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenki csak azt akarja! A különbség csak annyi, hogy van aki gátlásosabb, van aki nem...


A kérdésre a válasz: igen és nagyon!

2020. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!