Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomba miért halt meg az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomba miért halt meg az a lány akibe elvileg már nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Egy ideig szerelmes voltam valakibe, aztán most hogy nyári szünet lett, kezd kimenni a fejemből. Pont nyaraltunk amikor álmodtam egy olyat hogy az a lány meghalt. Láttam ahogy ott fekszik, mozdulatlanul, nem lélegzett. Arra is emlékszem hogy végigsírtam az egészet. Még amikor felkeltem ilyen hajnali 3 -kor, akkor még sírtam egy ideig. Azóta eltelt 2 hét, és még mindig nagyon rosszul vagyok emiatt, pedig szerintem már nem igazán vonzódok hozzá.

De valami leírhatatlan az a depresszió, vagy az az érzés amikor öntudatra ébredtem. Még mindig érzem. Miért van ez?

14/F



2017. aug. 12. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Szia velem is ugyanez tortent tegnap este almodtam hasonlot es nagyon felzaklatott és én is végigsírtam az egészet, az volt hogy egy fiu akibe szerelmes voltam és még mindig sokat jelent nekem balesetben elhunyt, utánanéztem az álmoskonyvben és valami olyasmit irt hogy elveszted megnyertnek hitt ügyed, remélem segíthettem
2017. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit :D 15 évesen volt egy olyan álmom még tisztán emlékszem rá, hogy az akkori kiszemeltem a szemem láttára kap szivrohamot és meghal. Eddig minden rendben oké egy szomoru álom , de ami ezután jött azon még a mai napig is szakadok. Odagyült a fél város a halott teste mellé lefogtak engem és öhmm... Kiverték nekem. :D és abban a pillanatban felébredtem és fél óráig az ágy szélén ültem és egyszerre szomorú voltam és nevettem is hogy mi a szarrol álmodtam :D beteg egy gyerek voltam az biztos :D
2017. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!