Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meddig mennétek/mentetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig mennétek/mentetek el bosszúból?

Figyelt kérdés

Megverni az olyan egy alkalomra szóló, de ha pluszba megalázzuk az azért ki tud készíteni valakit ugye?

Nem nőkre vonatkozik ez a kérdés, mert gondolom, már csöpögött a nyálatok arra, hogy beoltsatok.



2017. júl. 13. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miféle dolgokért akarok bosszút állni.
2017. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok bosszúálló. A bosszú kicsinyes, hülye dolog...csak pillanatnyi örömöt okozhat.
2017. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%
Az előttem válaszolóval értek egyet.
2017. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2#-es válaszoló jót írt.

Mellesleg, hogyan tervezed? Mert bárhogy, én téged tartanálak nevetség tárgyának.

Miért is állnál bosszút? Mit tettek ellened?

2017. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek, néha muszáj ezt megtenni...én őrülnék a legjobban ha nem kellene másnak ártani de ez itt most nem kérdés.
2017. júl. 13. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert? Mi történt?
2017. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a kettes válaszoló valaszat.


Figyu, nem írtad le a pontos dolgot, ami miatt bosszút akarsz állni, de ha megis bosszút állsz, nagyon remelem, hogy valami nyomos okod van ra.


En amúgy, ha nyomos az ok, a nyilvános megaláztatást választanám. Kellemetlen helyzetbe hozod az illetőt, sok ideig röhög rajta a nép, ő is rosszul érzi emiatt magát, de komoly baja nem esik.

2017. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező korábban rámírt, és mielőtt tiltottam volna (elég sok trágárságot írt) azt hitte, hogy én vagyok a történetében a lány, akin bosszút állna.

Most ismét rámírt, fenyegetően. Küldött egy képet egy sokkolóról, azzal a szöveggel, hogy "Megdöglesz"

Én nem ez a lány vagyok, viszont akiről ő beszélt, az fent van Gyakorin, és remélem, hogy olvassa.

2017. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok találgatni, de a barátod ezzel a lánnyal csalt meg vagy mi? A 8-ast meg miért fenyegetted meg ha nem is ismered?
2017. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én még bérgyilkost is küldenék valakire bosszúból. De ezt is csak olyan helyzetben ha az illető kiírtotta a családomat, és 10 évnél többet nem kapott. Szóval ok függő.
2017. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!