Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen öltözköd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen öltözködési stílus tetszik egy fiún?

Figyelt kérdés

Farmer? Csőgatya? Melegítőnadrág?

Ing? Póló?

Kapucnis pulcsi? Kötött pulcsi?

Deszkás cipő? Bakancs? Félcipő?

+ Milyen kiegészítők tetszenek nektek?


Frizurából? Tüsi? Ecsethaj? Felnyírt? Túrható "most keltem fel" haj?


2016. jún. 6. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bár fiú vagyok, de figyi mindenkinek más tetszik.. Én speciel a rocker típus vagyok :DD Bandás pólók, farmer, converse vagy bakancs =) De ugyan úgy szoktam elegánsan is öltözni :D Hajból nekem meg az a közepes kócos vagy, nem túl rövid de nem is hosszú :D Van olyan lány aki elolvadna egy ilyen srácért és van olyan aki undorodik ettől =) 18/f
2016. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mivel magam is rocker vagyok, a rocker stílus is jön be. (Megjegyzem, a sok pc., tetkó meg satöbbi az már inkább punknak számít, szóval pc nem, tetkó max 1 és mértékkel, ne úgy nézzen ki mint az agyongraffitizett fal.)

Szóval bakancs, de nem az a vajszínű/sárga divatos, hanem olyan igazi bőr bakancs, barna vagy fekete, esetleg másmilyen is lehet, csak legyen minél sötétebb és hideg szín.

Farmer, sötétkék vagy fekete, de nem csőnadrág - nem az a típus, akinek fogpiszkálólábai vannak, rávesz egy csőgatyát és olyan mintha egy pálcikaember sétálna előtted, és közben hú de menőnek érzi magát- felül, combban rásimulhat kicsit, de pl. lábszár alsó részénél már ne.

Fekete vagy sötét póló, zenekaros vagy rock stílusú minta esetleg minta nélküli, hasonló pulcsi, bőrdzseki, vagy bőrkabát - a hosszú, fekete bőrkabát a kedvencem.

Haj meg lehet akármilyen, csak hosszú legyen, ápolt, nem zsíros és legyen kiengedve - általában kiengedve jobban áll, mint összefogva, és lehetőleg ne szőke legyen.

Kiegészítőnek esetleg stílushoz illő medál/karkötő/gyűrű.

2016. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!