Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-15 éves lányok, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-15 éves lányok, nektek melyik izmot tartjátok a legszexisebbnek egy korotokbeli fiún?

Figyelt kérdés
Csak, mert elkezdenék edzeni és, hogy tudjam melyikre kell jobban gyúrni.
2015. nov. 2. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Has es kar 15/l
2015. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Has, kar 13/l
2015. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

has kar *-*

15/L

2015. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Grat teso inkább olvasd el a sárga kapszulát mert aki nem edz meg egy izmot az buza hiddel jobban jársz
2015. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Has és kar 13l
2015. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hova süllyedt ez a világ xd csak úgy röviden nem lesz kocka hasad ha csak hasra meg karra edzel mert még mindig nincs helyi zsírégetés de csak csináld és tanuld meg a saját károdon mint általában az emberek
2015. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

lol, kis hülye páwagyerek gondolom, teremben az ilyeneket kiröhögik..

mindenre kell edzeni te agyatlan, kell egy étrend...

de ha nagyon be akarsz vágódni a kis qrváknál, fogyjál le a rákba, azt ott a nagy kamukockashas m

2015. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha másra nem edzel, nem fogja hagyni a tested, hogy a többi izomcsoportod fejlődjön. Azt javaslom 2 év (pár hét-hónap kihagyásos) edzés után, hogy először alapgyakorlatokkal kezdj. Ilyen a fekvőtámasz (neten nézd meg, hogy kell szabályosan, mert sok tesitanár sem tudja!), húzódzkodás (ezt sem mindegy, hogy csinálod), guggolás (lábnapot is tarts 1x egy héten), illetve lábemelés stb. Rengeteg gyakorlat van hasra. Karra súlyzós edzés kell, tricepszre jó a fekvőtámasz és a tolódzkodás.

18/F

2015. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal főleg abban hogy "hová süllyed ez a világ"

DE... nem is az hogy "arra akarsz gyúrni ami a lányoknak jobban tetszik"... nem is az hogy arról sincs fogalmad hogy ez hogyan működik... De 14 évesen (mert gondolom kb annyi vagy) NEM kell kigyúrnia magát és "márkás" ruhákban járnia egy fiúnak... Miért nem fogják fel olyan sokan hogy az a "páwa" és "swag" gyerekek undorítóak??? Akiknek tetszik azok meg a plázacicák (csak a szép kifejezés miatt), ha valaki azért eddz mert ő így érzi jól magát a bőrében, és nem utolsó sorban rendszeresen is csinálja az becsületre méltó, de ha te csak a "csajoknál akarsz bevágódni" az számomra nem menő.

És én sem vagyok sokkal idősebb de én ezt gondolom.

Saját vélemény, sorry...

2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát valahogy én is ugy kezdtem kb 6 éve csak bicepszre napi 100ismétlés persze 2 év alatt kb semmit nem nöt talán fél cm t

Meg én is egy lány miatt kezdtem el aztán most már ott tartotk h depreszios leszek ha kimarad 1 hétnél több

Kezdésnek nem a legjobb de valahol el kell indulni

2015. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!