Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már a sokmilliomodik ilyen kérdés,de azért én is felteszem.


Külső:175 cm magas,sötétbarna haj,barna szem,sportosabb testalkat,átlagosnak mondható arc.


Belső:Rendelkezem alapvető intelligenciával,kedves vagyok,olykor gyerekes,de komolyan is lehet velem beszélni.Mondhatni vicces vagyok,de ez néha inkább a fárasztó kategóriába megy át.Picit önbizalom hiányos vagyok,gyakran vannak hangulatingadozásaim.Szeretek sportolni.Inkább a rock zenét preferálom.Nem vagyok az a bulizós fajta,nem iszom,nem dohányzom.


16/F



2015. aug. 30. 15:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján semmi kivetni való nincs benned.:)
2015. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. aug. 30. 15:22
 3/39 anonim válasza:
Persze :D
2015. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Ez teljesen Jo, csak vigyazz,hogy ne legyel nagyon faraszto a viccelodesnel :D

18/L

2015. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Próbálkozom,de nem mindig sikerül:(
2015. aug. 30. 18:33
 6/39 anonim ***** válasza:
Képet küldesz?csak hogy láthassunk is ;) )
2015. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
Én járnék
2015. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál teljesen jók :). Csak gyűjts egy kis önbizalmat, és tuti lesz valakid! ;)
2015. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
én semmi kivetni valót nem találok ebben, csak a fárasztó kategóriát próbáld meg kicsit hanyagolni, próbálj inkább egy kicsit irónizálni, az önbizalmad kicsit növeld, de ne nagyképűségig... a "nem vagyok bulizós fajta" miatt mondom h próbálj egy kicsit laza lenni :) am király :)
2015. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem ezek alapján "tökéletes" vagy.

Ha van kedved írj:)

14/l

2015. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!