Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha tetszik nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek külsőre egy lány akkor miért nem léptek, miért nem próbáljátok megismerni?

Figyelt kérdés

Shame on me, hogy idepofátlankodok, mivel már bőven nem vagyok tini. Ma eszembe jutott egy régi, gimis eset, ahol akkor is az volt a benyomásom, hogy tetszem egy srácnak aki felettem járt és igazából a mai eszemmel és a mai tapasztalatommal/"tudásommal" is ezt gondolom visszatekintve. Mégsem kezdeményezett soha (igaz csak látásból ismertük egymást, de elég jó pasi volt) és amikor én megtettem, nem kapott az alkalmon, hogy megismerjen.


Nincs már semmi jelentősége, mert tényleg rég volt, csak kíváncsi vagyok mi van a kamasz fiúk fejében ilyenkor:D


Szóval ha adott egy lány aki tetszik, egy suliba jártok mondjuk és láthatóan az ő érdeklődését is fepkeltettétek akkor miért nem próbáltok beszélni vele, megismerni stb.?


ápr. 23. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Tehát egy eset alapján arra következtetsz, hogy ez egy általános tendencia? Ez nem éppen elegendő számú mintavétel egy átfogó konklúzió megfogalmazásához.
ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez csak példa volt meg egy ezer éves sztori, nosztalgia ami elindította bennem a morfondírozást. Az érdekel, hogy a korosztály jelenlévő képviselői hogyan gondolkodnak.
ápr. 23. 19:12
 3/11 anonim válasza:
100%
Alacsony önbizalom miatt, vagy nem tud senkiben megbízni a srác és emiatt nem akar támadhatóvá válni azzal, hogy próbálkozik
ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értette a jeleket, mert ő is tapasztalatlan volt.

Volt neki más, de attól még nem volt vak.

Csak az egójának kellett.

Ciki lettél volna a haverok előtt.


Hirtelen ezek jutottak eszembe.

ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában önbizalomhiány, vagy félelem a visszautasítástól.
ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját példámat tudom hozni. Én személy szerint nem merek. Szerethető, de kapcsolatra alkalmatlan életet élő személynek tartom magam, és tudom, hogy ez utóbbit mások is látják rajtam. A helyzet az, hogy rohadtul vágyom a szeretetre, de eddig minden próbálkozásom súlyosan kudarcba fulladt mert őszintén halvány fogalmam sincs arról, hogy kell lányokhoz közeledni, ez odáig fajult, hogy legutóbb bár eljutottam életem első randijára, de utána súlyosan meg lettem alázva, ki lettem gúnyolva és ChatGPT-vel próbáltak meg lekoptatni ahelyett, hogy megmondta volna, hogy inkább hanyagoljuk. Alapvetően extrovertált vagyok, de ha romantikusan kéne lányokhoz közeledni, olyan zsigeri rettegés fog el, hogy inkább beletemetkezem valamelyik könyvembe, vagy elmegyek kávézni a barátaimmal, de inkább lebeszélem magam bármilyen lányról is, mert félek, hogy csak pofáraesés lesz a vége
ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ezek egyoldalú játszmák amik többnyire igen komoly lelki sérülésekkel végződnek a srácok számára. Egy kettő vagy három még okés, aztán elkezd ez a szám egyre feljebb csúszni és egy olyan ember aki még félénk is, hát megalapozza a jövőjét a párkapcsolatok terén. Nem jött össze tini koromban, még most sem megy így közel a 20-as éveim elején pedig már takarék lángon égek és nem ez a legfontosabb.
ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Amit írtak előttem is, hogy alapból alacsony az önbizalma sokaknak. De amúgy mivel te kezdeményeztél és visszautasított nekem inkább az jön le, hogy mégsem jöttél be neki. Vagy ha be is jöttél félt attól, hogy az osztálytársai cikizni fogják miattad.

De idesobok mégegy ötletet, nálam pl az volt sokszor mikor kezdeményeztek lányok, hogy a sok régi sérelem miatt (felsőben én voltam mindig a kipécézett nyomi akit mindenki szekált) nem is mertem volna, mert biztos voltam benne, hogy megint szekálni fognak csak. Gimiben ez már nem volt jellemző, de még túl frissek voltak a sebek.

ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

*ja amúgy én sem vagyok már tini, de nem is állok tőle olyan messze :D

8as voltam

ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Szoktam próbálkozni,kezdeményezni,néha ki is alakul beszélgetés,aztán pár nap vagy hét után egyszercsak el szoktak tűnni,vagy ha élőben ment a dolog akkor barátságtalanok lesznek vagy leráznak.

Legtöbbször utólag kiderül hogy vagy végig volt,vagy bejött a képbe másik srác.

Ez rendben is van,csak kezd unalmas lenni,minek próbálkozzak ha úgyse lesz belőle semmi?

ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!