Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen feszült és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen feszült és ideges lányok körül?

Figyelt kérdés

Soha nem flörtöltem lánnyal, ők se nekem, és nem beszéltem egy lánnyal sem, egy lány ismerősöm sincs a nővéreimen kívűl... olyan ideges vagyok mikor egy lánnyal beszélnék, és feszült és a szorongás. Tapasztalom hogy szociális szorongásom lehet, meg alacsony önbecsülésem. Viszont akkor is általában nagyon ideges vagyok és félénk amikor egy lány megpróbálna hozzám beszélni, vagy flörtölni, lehet ki is akadnék. Gyorsabban ver a szivem az idegességtől mikor ilyesmibe belegondolok. Úgy érzem én sosem fogok megbízni egy lányban sem, és sosem találok senkit, a szem kontraktust is kerülöm. Lehet hogy sok féle ehez hasonló betegségem lehet? Vagy ez annak mondható?

17/F



ápr. 21. 10:16
1 2 3 4
 11/31 IgaziÚriember válasza:
71%
Egy kérdést nem tudsz értelmesen megfogalmazni. Nincs semmi betegséged egyszerűen egy életképtelen vagy aki fél mindentől. Nyilván ilyen férfiakra egy nő sem kíváncsi. Jó hír hogy változtatni tudsz rajta csak akarat kérdése, de választhatod azt az utat is hogy életed végéig csicska maradsz.
ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Hadjuk inkább az egészet...
ápr. 21. 16:14
 13/31 A kérdező kommentje:
Ha nem kezelhető akkor nem kezelhető leszarom
ápr. 21. 16:14
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem tudja senki hogy betegségem van... ilyet...
ápr. 21. 16:18
 15/31 anonim válasza:
31%
Psziichológus!
ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
57%
1-és 4-es válaszoló vagyok. Direkt nem akartam nyersebben megfogalmazni mert jönne az értetlenkedés. Igazuk van amit az utánam lévők írtak. Egy töketlen kis nyomoronc vagy aki egy mondvacsinált betegség mögé bújik és játsza az áldozatot. Valamit kezdjél magaddal, nem lehet erre nagyon mit írni! Vagy növesztesz tököt vagy csak a képernyőn este fogsz látni nőt.
ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#15 Járok, de elég ritkán, bár a félénkségből nem tudna ki hozni.

#16 Mit értve játszani? Ez nem minecraft... a betegség az betegség. Most nem azt sem mit értesz azzal hogy játszom az áldozatot. Mert eszemben sem jutna ilyet csinálni, eddig sem. Csak egyre jobban gyűlölöm a lányokat a félénkségemtől meg a többi betegségemből

ápr. 21. 17:44
 18/31 anonim ***** válasza:
43%

" Csak egyre jobban gyűlölöm a lányokat a félénkségemtől meg a többi betegségemből"

A jövő incele leszel.

ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
De még a romantika témát is kezdem gyűlölni emiatt
ápr. 21. 18:22
 20/31 anonim ***** válasza:
43%

Sírni jöttél ide vagy tenni a változásért? Ezt még leírom neked aztán ennyi elég is volt belőled. Edzél, járj el bulikba ismerősökkel, keverdj olyan emberek társaságába akiktől tanulhatsz, akik előre visznek! Kövess olyan tartalomgyártókat akiknek van értelme a platformokon. Ne ez legyen a legfontosabb az életedben, hogy van csajod vagy nincs, mert megérzik rajtad, hogy egy magadban boldogtalan vagy és futni fognak tőled.


De szerintem amit leírtam süket fülekre fog találni mert te nem a nőket hanem magadat utálod. Vagy te most neki fogsz ezeknek állni, holnaptól ilyen leszel? Fog hatni rád, egy olyan mélyen lévő emberre egy ilyen tanács? Fog bármi is változni, hogy feltetted a kérdést és mi válaszolunk rá?

ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!