Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról az emberekről akik komolyan veszik azt a szerelmi kapcsolatot amikor teljesen ismeretlen külföldi, vmilyen online játékról megismert emberrel járnak? Arról vn szó,hogy már láttak képet egymásról,vagy videochaten beszéltek 1x

Figyelt kérdés
Vannak azok az emberek akik ha a "netes barátnő/pasi"-jük/juk nem válaszol nekik vagy nem játszanak egy napig akkor teljesen bepánikolnak hogy 'elveszítik őt' miközben alig pár hete ismerik egymást és annyira ragaszkodnak hozzájuk mintha évek óta személyesen ismernék egymást. Annyiból áll a kapcsolat, hogy heti 4-5 alkalommal együtt játszanak egy játékkal, irkálnak, beszélnek, azt hallottam egy ilyen embernél hogy mivel suliba járnak így reggel egy,, jó reggelt" Aztán délután pár szó, aztán este egy jó éjt és ennyi az egész. Én személy szerint hobban kedvelem azt a,, kapcsolatot " amikor személyesen is ismeri az egyik a másikat, mert nekem az nem járás, hogy nem tudok személyesen is kontaktba lépni a,, párommal". Ti mit gondoltok?
ápr. 12. 13:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

4es

A pár szó váltás az ismerősöm története volt.

ápr. 30. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!